Szopkóné Ildikó: októberi nyár - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

októberi nyár

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25.
A Hotel csodálatos környezetben helyezkedik el, ami nagyon rendezett, szép látvány tárul elénk. A szobák felszereltségével és tisztáságával is nagyon meg voltunk elégedve. A személyzet kedves és segítőkész. Az ételek finomak. A wellness részlegben sok minden megtalálható.
Jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánljuk.

Étkezés:

Szeretnéd követni Szopkóné Ildikó felhasználót?    Igen

2019. november 14. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza Szopkóné Ildikó értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Hálásak vagyunk kedves visszajelzéséért. Köszönjük, hogy megtiszteltek minket bizalmukkal. Örülünk, hogy kellemes őszi, pihentető napokkal sikerült gazdagítanunk Önöket! Reméljük, legközelebb is minket választanak majd! Várjuk Önöket sok szeretettel!
Üdvözlettel: a Greenfield Hotel csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2019. október 18.
Érkezéskor kicsit meglepődtünk , mert elveszettnek éreztünk magunk a szép nagy szállodában. Az étkezés változatos és finom volt, a személyzet kedves, figyelmes. A spa - részleg, tiszta , és csendes. Mindig van megfelelő pihenőágy. Örömmel választanánk legközelebb is , ha ismét pihenni vágyunk.

2019. október 3.
Nem a golf miatt érkeztünk, ettől függetlenül nagyon jó választás volt. A hotel épület könnyen megtalálható, szép környezet veszi körül és sok a parkolóhely, bőven el lehet férni érkezéskor. Foglaláskor nem örültem, hogy csak soft all inclusive csomagot lehet foglalni, de a hétvége alatt...

2019. szeptember 30.
Összességében meg voltunk elégedve mindennel. Gyönyörű környezet, kilátás a golfpályára és a kis tavakra. Ötletes a kivilágított erdőrészlet. A szuperior szobák kényelmesek voltak. A fürdő és szauna is jó volt, de sajnos meg sem közelíti az Ausztriában megszokott hangulatot.

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 29.150,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-07-02
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 17.480 - 20.093,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-04-17 - 2020-01-04
 - Napi ár (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 23.306 - 30.199,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-11 - 2020-07-02