Georgi: Greenfield Hotel Golf & Spa - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Greenfield Hotel Golf & Spa

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Egyedüli amit hiányoltam az a fürdőruha szárító centrifuga a SPA részlegen. Minden egyébbel nagyon elégedett vagyok. Sajnos ködös, párás volt az idő így nem tudtuk teljes mértékben élvezni a pazar kilátást a szobából a golfpályára a gyönyörű parkra a tavakkal, de erről a szálloda nem tehet.

Szeretnéd követni Georgi felhasználót?    Igen

2020. február 21. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza Georgi értékelésére:
Kedves Zoltán!
Köszönjük kedves értékelését. Örömmel értesítjük, hogy wellness részlegünkön az új centrifuga a mai napon került beszerelésre. Sajnáljuk, hogy az idő nem kedvezett, de nagyszerű hír, hogy összességében elégedettek voltak mindennel. Várjuk Önöket egy melegebb évszakban is, amikor maximális lehet feltöltődésük.

Üdvözlettel: a Greenfield Hotel csapata
Nagy Evelin (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2020. március 9.
A szálloda tágas, kényelmes szobákkal, az átlagból felfelé kilógó wellness részleggel. Kiemelném az ételek és italok színvonalát, az eddigi legjobb wellness-gasztro élményünk.

2020. március 1.
Február utolsó napjait töltöttük itt! A szállodáról: Wellnes rèszleg,medencèk rendben vannak,csak a nèmet nyugdijasok meztelenkedèse a szaunában undoritó,de erről ugye a hotel nem tehet! Ètelek nagyon finomak voltak,bármit ettünk nagyon ízletes volt! Mèg a 8...

2020. február 26.
Összességében elégedettek voltunk mindennel. Volt azonban ami nem tetszett. Magyarországi szállodában a TV csatorna elosztás 3/4 részben külföldi adásból, főleg német nyelvűből állt. A másik pedig a szaunában történt incidens. Kétféle finn szauna van. A fürdőruha nélküliben tartanak szauna...

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 23.310 - 28.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-02 - 2021-08-31
 - Húsvét
3 nap/2 éjszaka 19.040,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-01 - 2021-04-05
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 24.605 - 27.455,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-02 - 2021-08-31