B.István31: Kellemes hètvège! - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

Kellemes hètvège!

Mobilról küldte. | 2020. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 1.
Február utolsó napjait töltöttük itt! A szállodáról:
Wellnes rèszleg,medencèk rendben vannak,csak a nèmet nyugdijasok meztelenkedèse a szaunában undoritó,de erről ugye a hotel nem tehet!
Ètelek nagyon finomak voltak,bármit ettünk nagyon ízletes volt!
Mèg a 8 èves gyerkőcünk is mindig talált magának valót!
Szoba kicsit retro,de tiszta!
Szemèlyzet nagyon udvarias!
Szóval: tetszett,ajánlom !!

Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni B.István31 felhasználót?    Igen

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2020. március 9.
A szálloda tágas, kényelmes szobákkal, az átlagból felfelé kilógó wellness részleggel. Kiemelném az ételek és italok színvonalát, az eddigi legjobb wellness-gasztro élményünk.

2020. február 26.
Összességében elégedettek voltunk mindennel. Volt azonban ami nem tetszett. Magyarországi szállodában a TV csatorna elosztás 3/4 részben külföldi adásból, főleg német nyelvűből állt. A másik pedig a szaunában történt incidens. Kétféle finn szauna van. A fürdőruha nélküliben tartanak szauna...

2020. január 16.
Egyedüli amit hiányoltam az a fürdőruha szárító centrifuga a SPA részlegen. Minden egyébbel nagyon elégedett vagyok. Sajnos ködös, párás volt az idő így nem tudtuk teljes mértékben élvezni a pazar kilátást a szobából a golfpályára a gyönyörű parkra a tavakkal, de erről a szálloda nem tehet.

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 23.310 - 28.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-02 - 2021-08-31
 - Húsvét
3 nap/2 éjszaka 19.040,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-01 - 2021-04-05
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 24.605 - 27.455,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-02 - 2021-08-31