Verbazsi: 5 csillagos élmény egy 4 csillagos hotelben - Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő

5 csillagos élmény egy 4 csillagos hotelben

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 9.
A szálloda tágas, kényelmes szobákkal, az átlagból felfelé kilógó wellness részleggel. Kiemelném az ételek és italok színvonalát, az eddigi legjobb wellness-gasztro élményünk.

Szeretnéd követni Verbazsi felhasználót?    Igen

2020. március 16. - Greenfield Hotel Golf & Spa válasza Verbazsi értékelésére:
Kedves Balázs!

Köszönjük szépen, hogy időt szakított szállodánk értékelésére és véleménye megírására. Nagyon örülünk, hogy pihenés minden tekintetben elvárásai szerint telt és mindennel maximálisan elégedett volt.
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

Szívélyes üdvözlettel: a Greenfield Hotel Golf & Spa csapata
Ambrus Laura (Greenfield Hotel Golf & Spa)
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürdő
9740 Bük, Bükfürdô
Golf út 4.

2020. március 1.
Február utolsó napjait töltöttük itt! A szállodáról: Wellnes rèszleg,medencèk rendben vannak,csak a nèmet nyugdijasok meztelenkedèse a szaunában undoritó,de erről ugye a hotel nem tehet! Ètelek nagyon finomak voltak,bármit ettünk nagyon ízletes volt! Mèg a 8...

2020. február 26.
Összességében elégedettek voltunk mindennel. Volt azonban ami nem tetszett. Magyarországi szállodában a TV csatorna elosztás 3/4 részben külföldi adásból, főleg német nyelvűből állt. A másik pedig a szaunában történt incidens. Kétféle finn szauna van. A fürdőruha nélküliben tartanak szauna...

2020. január 16.
Egyedüli amit hiányoltam az a fürdőruha szárító centrifuga a SPA részlegen. Minden egyébbel nagyon elégedett vagyok. Sajnos ködös, párás volt az idő így nem tudtuk teljes mértékben élvezni a pazar kilátást a szobából a golfpályára a gyönyörű parkra a tavakkal, de erről a szálloda nem tehet.

Greenfield Hotel Golf & Spa, Bük, Bükfürdő kiemelt csomagajánlatai
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 23.310 - 28.900,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness- és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-02 - 2021-08-31
 - Húsvét
3 nap/2 éjszaka 19.040,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, sportprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-01 - 2021-04-05
 - Vissza nem térítendő kedvezményes ár (1 éjtől)
3 nap/2 éjszaka 24.605 - 27.455,- Ft/fő/éj között: soft all inclusive ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-07-02 - 2021-08-31