Szuper termál, de füre lépni tilos!

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd?Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? a térképen

2022. decemberben, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. december 23.
Nekünk nagyon tetszett a termál és a szauna rész: minden új, tiszta, elég a hely mindenkinek, nagyok a medencék. A kifejezetten termál vizes csak kettö kisebb, de az elég is. Vannak azon kívül élmény medencék, egy amiben úszni lehet, és egy kinti. Többféle szauna és egy gözkamra van. Lehülésre pihenésre van lehetöség, gyerekek nem mehetnek be! Thai masszázs és egyéb szolgáltatások. A reggeli/vacsora is egész jó volt, a koktélok a bárban szuper, a személyzet nagyon kedves.

Általában szuper volt minden. Egy két apróság ami viszont nem tetszett: nem lehetett sétálni a hotel körül (golfpálya füvét védendö). Mi hiányoltuk a kávét a szobából (tea volt), söt, elsö nap után már vizet sem kaptunk, illetve fürdötörölközö se lett cserélve (elfogyott!). Amúgy épp nem volt tele a hotel, aminek örültünk is.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:
Elhelyezkedés:

Greenfield Hotel Golf & Spa további értékelései

2023.10.24gyerekekkel
Nagyon meg voltunk elégedve a szolgáltatással. Kisebb negatívok voltak. Egyik, hogy a hőfokon nem lehetet állítani a szobában központi irányítás volt. Ez miatt nagyon meleg volt. De orvosoltuk nyitva volt az ablak egész nap. :) a másik zavaró tényező, hogy az ágyban két matrac volt és közepén...
2023.08.25
Imádjuk a hotelt évek óta . Gyönyörű táj,igényes környezet.Kedves személyzet,finom ételek.Luxus és pompa
2023.08.12gyerekekkel
Az esős, hideg idő ellenére egyáltalán nem unatkozott a család egyik tagja sem! Az ételek, a szoba és a wellness részleg tökéletes volt. Ez lesz a törzshelyünk, ahol rendszeresen kipihenjük magunkat, a család többi tagjával és a barátainkkal együtt!! Mégegyszer köszönjük az élményeket

A Greenfield Hotel Golf & Spa legnépszerűbb csomagjai

Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? - Kedvezményes ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Kedvezményes ajánlat félpanzióval
Greenfield Hotel Golf & Spa Bük, Bükfürd? - Pünkösd
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Három éjszakás ajánlat