Ménes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd

4,6
a 6 bükkösdi szállás közül
Vendégház
Ménes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd
Ménes Vendégház (Ökopark Bükkösd) BükkösdMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd

Rácz Tanya Orf? - Napi árak
Senior ajánlat - Rekreáció nyugdíjasoknak
2024.12.28-ig
Harkányi Psoriasis Centrum Harkány

Ménes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2021. június 7.a párjával járt itt
A szállást könnyű megtalálni,mert ki van táblázva. A kapu csak bejelentkezés után nyillik,de ami bent fogad az megdöbbentő. Rend,tisztaság,bemutató helyek,állatkert,játszótér és többféle árkategoriájú szálláshely. Jurtától a modern szállódáig. Mi a Hubertusz szállóban foglatunk helyet. Tisztaság,panoráma és CsEND!
Ménes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - Külső képMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - Medence/kertMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - EgyébMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - EgyébMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - VendéglátásMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - VendéglátásMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - VendéglátásMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - SzobákMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - Külső képMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - Külső képMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - VendéglátásMénes Vendégház (Ökopark Bükkösd) Bükkösd - Medence/kert
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. január 20.csoporttal járt itt
Turistaegyesületünk egy kisebb csoportjával érkeztünk a parkba. Előzőleg már jártunk itt a családdal, ezért tudtuk, hogy milyen lehetőségek vannak. A vendégház az istálló tetőterében van, de emiatt nem volt semmi kellemetlenség, igaz, mi ősszel voltunk, és akkor már sem meleg, sem rovarok nem voltak.