Knekató étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg Knekató értékeléseit!

Olvasd el Knekató étterem értékeléseit!

Knekató értékelései

Gyanús harcsaszelet -

Sió Halsütő Siófok

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Közel volt a szálláshoz, és sok jót írtak róla, így kipróbáltuk egy ebéd erejéig. A férjem pontyfilés halászlét evett belsőséggel, és sült keszeget, én rántott harcsafilét édesburgonya hasábbal és tzaczikivel. A halászlé finom volt, de alig volt benne hal, inkább csak belsőség és lé.
Olcsó és finom étkezési lehetőség -

Pompos Büfé - Nyíregyházi Állatpark Nyíregyháza

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. június 18.
A nyíregyházi állatpark meglátogatása nem rövid program, így óhatatlanul megéhezik időközben az ember. Örülünk, hogy a Pompos büfét választottuk, mert a kiszolgálás gyors volt, és a kenyérlángos, amit ettünk nagyon finom volt. Amit problémának látok, hogy túl nagy az adag, és így sokat pocsékolnak az emberek. Kellene kisebb adag is.
Finom ebéd, olcsón -

Mokka Delicates Bistro Szarvas

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 23.
Egyik utazásunk alkalmából pont Szarvason mentünk keresztül ebédidőben, így megálltunk ennél az étteremnél, mert jókat olvastam róla itt az oldalon. Nagyon elégedettek voltunk. Egy leves és 3 féle főételből lehet választani, és lehet kérni + feltétet 500 forintért. Mi éltünk is ezzel a lehetőséggel, mivel a leves addigra sajnos már elfogyott.
2019. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Már sokszor jártunk Hollókőn, de még esőben sosem. Eredetileg kerékpárral mentünk volna, de ezt a programot elmosta az eső, így kicsit sétáltunk és élveztük, hogy nincs tömeg. Egyik csoporttársunk ajánlotta ebédelő helynek ezt a kávézót. Most az eső miatt a nagy udvaron nem volt kiszolgálás, a belső tér meg nagyon szűkös, de nekünk ép szerencsénk volt, és kaptunk helyet.
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Egy nagyobb társaságnak szerettünk volna foglalni, de sajnos az időpont nem volt szerencsés, így a foglalás elmaradt, de azért ott maradtunk ebédelni. A személyzet kedves és segítőkész volt. Az ételt hamar megkaptuk. Finom volt, de csak a szokásos, nem volt különleges gasztronómia élmény. Hétköznap volt, így a vendégek zöme menüt fogyasztott és folyamatosan jöttek-mentek a vendégek.
Finom ebéd némi csalódással -

Piroska Étterem Egerszalók

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 14.
Korábban érkeztünk a hotelba, és mivel a szállást nem foglalhattuk el, elsétáltunk ebbe az étterembe ebédelni. Sok jót írtak róla, és a hotelban is ezt a helyet ajánlották, így elég nagy elvárással értünk oda. Vasárnap dél lévén, a terasz már tele volt, így a pincehelyiségben ültünk le, ami már nem nagyon tetszett, mert kint nagyon kellemes volt az idő, és inkább kint szerettem volna lenni.
Talán szakácsot váltottak? -

Liget Étterem Szentes

2018. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 10.
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk a Szentesi Üdülőközpontban, és ilyenkor a Liget étteremben szoktunk ebédelni, néha még vacsorázni is. Ebben az évben is így tettünk. Nekem nagy kedvencem a Liget saláta, egyetlen évben sem hagytam ki. Most is azt kértem egy húsgombóc leves után. A leves borzalmasan borsos volt, meg sem tudtam enni.
2018. szeptemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
Egy hosszú hétvégét töltöttünk a turistaházban, így teljesen ott étkeztünk. A reggeli finom volt, és elégséges, de nem túl változatos, vagy tojásrántottát, vagy hidegtálat lehetett választani, mindegyik reggel, egy bögre teával, friss kenyérrel. Pénteken nem lehetett étlapról választani, csak pörköltek voltak, vagy sztrapacska, illetve rántott szelet, de bármit kértünk nagyon ízletes és bőséges volt.
Kellemes meglepetés -

Juno Hotel Étterme Komárom

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
A közeli hotelben szálltunk meg, és több étterem is volt a közelben. Sorban mindet kipróbáltuk, és a végén ez az étterem nyerte el a tetszésünket. Az épületet ép felújítják, így a környék elég rendezetlen, de ebből bent az étteremben semmit sem lehetett érzékelni. Tisztaság volt, és amikor mi ott étkeztünk, már a mesterek sem dolgoztak.
Nagy csalódás -

Kocsis Vendéglő Komárom

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Most voltunk először Komáromban, és előtte sokat olvastam mások véleményét. Mivel a vendéglő közel van a szálláshoz, így ma ott ebédeltünk. Nagy volt a forgalom, sokan voltak, alig találtunk helyet. A benti helyiségben túl meleg volt, de hely csak ott volt, így az ajtóhoz közel ültünk le. Ételből elég nagy volt a választék, de szinte minden, kivétel nélkül sós volt!