Forrás Fogadó & Étterem Bükkszék

3335 Bükkszék, Rózsa u. 2.

Forrás Fogadó & Étterem Bükkszék a térképen

Forrás Fogadó & Étterem Bükkszék értékelése:

1. helyezett az 1 bükkszéki étterem közül
455. helyezett Észak Magyarországon - 893 étterem közül

étterem, vendéglő, fogadó

Forrás Fogadó & Étterem Bükkszék vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 1.
19.órakor már nincs konyha.....Vicc!!!
A bejáratnál találkoztm egy nem túl kedves pincérrel?,aki közölte,hogy nincs konyha,19.órakor.Ránézésre még üzemelt az étterem ,több asztalnál ültek.Nem volt alkalmunk kipróbálni a repertoárt.Köszönjük ,
már nem is fogjuk.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyerekekkel érkeztem ebédelni. Szép virágos környezet,és tisztaság fogadott. A pincér tényleg nagyon kedves,segítőkész volt. Sajnálatos módon a spagettin a húst párizsi helyettesítette,a Cumberland mártást áfonya lekvár,a csirke egy helyen kissé nyers,a süti pedig kemény volt. Viszont jó pont hogy még az alk. mentes sör is jéghideg volt.
Salgótarján

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. február 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Rossz napot fogtunk ki,mert előző nap rendezvény volt ebben a fogadóban,de kedvesen fogadtak minket.
A választék még jó lett volna, a pincér /aki láthatóan/érthetően,nagyon fáradt volt/ közölte velünk hogy ez sincs és az sincs...Az ételek minősége összességében átlagosnak mondható, a mennyiséggel nem volt probléma.
Ettől függetlenül ajánlom!

Legnépszerűbb csomagok Bükkszéken és környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 17.325,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, szauna szeánszokkal, parkolással, Wi-Fi-vel
2019.03.13. - 2021.08.31.
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.10.26. - 2020.10.26.
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj: reggelis ellátással, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.12.23.

Szállodák Bükkszék környékén
Kikelet Club Hotel Bükkszék
Panoráma Hotel Noszvaj Bükkszék
Szenteste Miskolctapolcán (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Karácsonyi ajánlat (min. 2 éj)

Forrás Fogadó & Étterem BükkszékX