BCsilla: nem biztosították a lefoglalt szállást - Tequila Panzió Bükkszék

Tequila Panzió Bükkszék értékelése
3. helyezett a 8 bükkszéki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

nem biztosították a lefoglalt szállást

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
A lefoglalt visszajelzett szállást nem biztosították, átirányítottak egy másik szálláshelyre, a panzión kívül. Ez csak a helyszínen derült ki, miután érkezésünkkor a panzió ajtaja zárva volt, s mi hívtuk fel őket. Állítólag a helyszínen lévő csoport kérte őket, hogy rajtuk kívül mást nem fogadjanak, de minket nem értesítettek. A másik szálláshely nem az minőség volt, amit a panzió meghirdetett paraméterei szerint elvártunk volna sem a fürdőtől való távolság, sem a tisztság, sem a szolgáltatások tekintetében.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Személyzet: Szörnyű

Szeretnéd követni BCsilla felhasználót?    Igen

3335 Bükkszék
Fürdő út 10.

2018. augusztus 25.
Nem első alkalommal töltöttünk pár napot a panzióban és tudom, hogy visszatérünk. Tisztaság, kényelmes alvási lehetőség, minden szobához nagyméretű hűtő, wifi, síkképernyős tv, nagyon jól felszerelt konyha. Nagy előnye, hogy a fürdő mellett van. Kedves vendégnek érezheti magát mindenki. A...