Tequila Panzió Bükkszék
3335 Bükkszék, Fürdő út 10.

Tequila Panzió Bükkszék a térképen

Wellness csomagok Bükkszék városában

Tequila Panzió Bükkszék vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
A lefoglalt visszajelzett szállást nem biztosították, átirányítottak egy másik szálláshelyre, a panzión kívül. Ez csak a helyszínen derült ki, miután érkezésünkkor a panzió ajtaja zárva volt, s mi hívtuk fel őket. Állítólag a helyszínen lévő csoport kérte őket, hogy rajtuk kívül mást nem fogadjanak, de minket nem értesítettek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem első alkalommal töltöttünk pár napot a panzióban és tudom, hogy visszatérünk. Tisztaság, kényelmes alvási lehetőség, minden szobához nagyméretű hűtő, wifi, síkképernyős tv, nagyon jól felszerelt konyha. Nagy előnye, hogy a fürdő mellett van. Kedves vendégnek érezheti magát mindenki. A vendéglátók igazi vendéglátók, bármikor lehet keresni őket, ha valami kérés van.

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
HULAMA TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Neten szörfözve találtam a Tequila panzióra. Nagyon jó helyen van, éppen a fürdő mellett, emiatt rögtön "beleszerettünk". . . A családias szállodában a szobák és a konyha is igényesen van berendezve. Saját hűtő, síkképernyős tv, wifi. A terasz egyik oldalon a strandra, másik oldalon az erdőre nyílik, madárcsicsergős reggel biztosítva.

Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kardiogéppark és kerékpár használattal, díjmentes parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.03.07-ig
Csobogó Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.000 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2022.03.07.

Szállodák Bükkszék környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
D&A Apartmanház Egerszalók
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Augusztus 20. (min. 2 éj)

BükkszékX