Tequila Panzió Bükkszék
3335 Bükkszék, Fürdő út 10.

Tequila Panzió Bükkszék a térképen

Wellness csomagok Bükkszék városában

Tequila Panzió Bükkszék vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A lefoglalt visszajelzett szállást nem biztosították, átirányítottak egy másik szálláshelyre, a panzión kívül. Ez csak a helyszínen derült ki, miután érkezésünkkor a panzió ajtaja zárva volt, s mi hívtuk fel őket. Állítólag a helyszínen lévő csoport kérte őket, hogy rajtuk kívül mást nem fogadjanak, de minket nem értesítettek.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem első alkalommal töltöttünk pár napot a panzióban és tudom, hogy visszatérünk. Tisztaság, kényelmes alvási lehetőség, minden szobához nagyméretű hűtő, wifi, síkképernyős tv, nagyon jól felszerelt konyha. Nagy előnye, hogy a fürdő mellett van. Kedves vendégnek érezheti magát mindenki. A vendéglátók igazi vendéglátók, bármikor lehet keresni őket, ha valami kérés van.

HULAMA TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Neten szörfözve találtam a Tequila panzióra. Nagyon jó helyen van, éppen a fürdő mellett, emiatt rögtön "beleszerettünk". . . A családias szállodában a szobák és a konyha is igényesen van berendezve. Saját hűtő, síkképernyős tv, wifi. A terasz egyik oldalon a strandra, másik oldalon az erdőre nyílik, madárcsicsergős reggel biztosítva.

Panoráma Hotel Noszvaj
Noszvaj
3 nap/2 éjszaka 11.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és medence használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Erzsébet Park Hotel
Parádfürdő
3 nap/2 éjszaka 9.720 - 28.512,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlő itallal, wellness részleg használattal, konditerem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.22-ig
Halháza Vendégház
Sirok
2020.09.01. - 2021.08.07.

Szállodák Bükkszék környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Augusztus 20. ünnepe (min. 2 éj)
Napi szobaár félpanziós ellátással (1 éjszakára)
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

BükkszékX