Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc ★★★

Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc
3414 Bükkzsérc, Rákóczi út 135.

Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc a térképen

Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc értékelése:

1. helyezett a 2 bükkzsérci szállás közül

Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc bemutatkozása

Engedje meg, hogy bemutassam fogadónkat, a Fekete Kos Fogadót, mely Bükkzsércen, a Bükk hegység lábánál kínál lehetőséget a kikapcsolódni vagy szórakozni vágyóknak, a túra szerelmeseinek és még sok egyéb más érdekes programnak is. A környék híres friss levegőjéről és az itt élő emberek vendégszeretetéről. Valamint, igen gazdag látnivalókban így rengeteg kirándulási, túrázási lehetőséget kínál.
A régi szárnyban 10 fő elszállásolására, míg a nem rég épült új szárnyunkban pedig további 28 fő kényelmes elhelyezésére van lehetőség.
Wellness részleggel is rendelkezünk, melynek szolgáltatásai az alábbiak:
- külső-belső úszómedence úszógéppel és masszírozó zuhannyal,
- finn szauna merülőmedencével,

Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc

Fekete Kos Fogadó Bükkzsérc vélemények

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes csendes vidéki környezet. Ideális hely. Minden megvan ami szükséges,hogy jól érezd magad. Kedvesség, tisztaság, csend,wellness,hegyek,kilátó,finom ételek,boros pincék, mindig szívből mosolygó kedves arcok és kedves kiszolgálás. Ennyi pont elég hogy jól érezd magad. A többi rajtad múlik. Nagyokat lehet túrázni a hegyekbe,fürödni a szállóban és a közeli termálfürdőbe.

Mobilról küldte. | 2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. május 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az esküvőnket tartottuk a Fogadòban, ahol mindenki nagyon kedves és segìtőkész volt az első pilanattòl. A szervezéssel kapcsolatban mindenben segìtséget kaptunk, és rengeteg kedves meglepetést tartogattak szàmunkra. A dìszìtéssel, az ételekkel, az odafigyeléssel nagyon elégedettek voltunk. Csendes, csodaszép kis falu, kedves helyiekkel.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 31.
Augusztusban jártunk ott a párommal. Nagyon jól éreztük magunkat, finomak voltak az ételek, nagyon aranyos volt mindenki, segítőkész és naprakész. Nagyon jó volt a szoba, tisztaság volt, rend és csend. Imádtuk az ottlétet és a társaságot. Csak jót tudunk mondani, amihez ez a hely kevés. Köszönjük, hogy ott lehettünk Anett és András

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Gyereknapi hétvégén voltunk itt, ami egy átlagos hétvégéhez képest kimerült annyiban, hogy 10-20 percig aszfalt krétázhattak a gyerekek az udvarok, a szülők pedig kaptak lufit felfújni. A szoba mérete megfelelő volt, a felszerelése teljes volt, a fürdőszoba nekem kicsit szűkös. Az ételek mennyisége bőséges, a választék viszont nagyon szegényes.

Timotka TOP étteremértékelő
Timotka TOP egyébhely értékelő
2013. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 19.
Kedves barátságos személyzet, családias fogadtatás. Aki egyszerű, de nyugodt hétvégére vágyik az itt megleli, ugyanakkor semmiben nem szenved hiányt, enni, inni, pancsolni, kikapcsolódni tökéletesen lehet. Számos programlehetőséget is találni a környéken, ha valaki egy kis mozgalmat is szeretne csempészni a pihenésbe pl. Eger (Egri várjátékok), Bogács.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 18.
Bükkzsérc egy nyugodt, csendes falú a Bükki Nemzeti Park szélén. A Fekete Kos Fogadó személyzete kedves, udvarias, minden tekintetben a vendék kívánságát lesi, és kényelmét szolgálja. A közelben és kissé távolabb számos kirándulóhely (Lillafüred, Szalajka völgy) és gyógyfürdő (Bogács, Mezőkövesdi Zsóry fürdő, Egerszalók)is található.

Róma Apartmanház
Bogács
4 nap/3 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Érvényes: 2020.01.03-ig
Rózsapark Vendégház
Demjén
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 12.430,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.01-ig
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.13-ig
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.23-ig

Szállodák Bükkzsérc környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Pezsdítő wellness hétvége (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

BükkzsércX