Kis rejtély

Cáki Pincesor - Szabadtéri Néprajzi Múzeum CákCáki Pincesor - Szabadtéri Néprajzi Múzeum Cák a térképen

Érdekes 2022. májusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2022. május 22.
Ma, hogy odakeveredtem a cáki pincesorhoz, hát, nézem ám, hogy írtam ide én - szerintem - már egy-két értékelést, de se kép, se hang... azaz se szó. Pedig, ha rákeresek Ugor fotói között, és megnézem Cáknál, ott van, fent vannak a korábbi képeim, itt meg semmi sincs belőlük. Nem baj, akadt már ilyen máskor is, de ha már ma itt vagyok, csak megemlítem megint... szóval, ezek szerint nem derül ki, hogy mit írtam korábban a helyről, megtippelem ma egy négyesre. Egy kicsit megkopott az újdonság varázsa, gondolom, társaságfüggő is a dolog, meg attól is függ, hogy hányan vannak még ott rajtad kívül mások. Befolyásol, mit tagadjam... rémlik, hogy régen volt itt egy nagylány, meg vele valami segítője is, ő próbált rendet tartani a rakoncátlan turisták között, most senkit nem láttam a "hivatal" részéről, szabad ki-be járás volt az egész, Az egyik alapprobléma tovább él, hogy nincs hol parkolni, egy autónyi széles az út, nincs hol megállni, mert egy meredek lejtő a domboldal. Még 100 méterrel arrébb sem lehet kényelmesen megállni. Talán valami figyelmeztetés, hogy tedd le az úton valahol aztán sétálj fel, segíteni. Egyébként nagyon szép a környék, hangulatos hely, aki arra jár ne hagyja ki semmiképp!
Cáki Pincesor - Szabadtéri Néprajzi Múzeum Cák - Külső képCáki Pincesor - Szabadtéri Néprajzi Múzeum Cák - Külső képCáki Pincesor - Szabadtéri Néprajzi Múzeum Cák - Külső képCáki Pincesor - Szabadtéri Néprajzi Múzeum Cák - BelsőCáki Pincesor - Szabadtéri Néprajzi Múzeum Cák - Külső kép
Hotel Írottkő K?szeg - Senior pihenés az Alpok lábánál
Ensana Thermal Sárvár
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
All inclusive ajánlat fürdőbelépővel
2025.03.01-ig
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?