Olcsó, szeretnivaló, egyszerű gyorsétterem

C-1 Gyorsétterem CeglédC-1 Gyorsétterem Cegléd a térképen

2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 25.
A C1 gyorsétterem engem megnyert magának. Egyszerű ételeket kínálnak, lángost, burgert, gyrost, hot dogot, néhány klasszikus fogást (rántott csirke, gomba karfiol, stb 990 forint és 1090 ft között körettel és 2 dl üdítővel együtt számolva)
A pultban kedves, mosolygós fiatalok, az árak zavarba ejtően kedvezőek, sima lángos 200 ft, hamburger 400, hotdog 280.
Jómagam battyus virslit kértem, ez voltaképpen virslivel töltött lángosként szerepel más helyek étlapján, két lángostésztába burkolt és olajban megsötütt korrekt, jobbféle (no persze nem csúcsminőségre kell gondolni, de azért a párszáz forintos kilóarú tescovirslinél határozottan jobbnak tűnt) virsli volt 400 ft. Hamar el is fogyott.
A pultosok kedvességével nehezen összeegyeztethető az étlap felirata miszerint „amit máshol vettél, azt edd meg máshol”. Ilyen felirat nélkül is rá lehet szólni arra, aki ezt az alapelvet megsérti, így meg azokban is rossz szájíz maradhat, akiknek eszükbe sem jutna efféle normasértés.
Klasszikus IKEA fenyőfa székek és asztalok képezik a berendezést, a dekorációt pedig zöld növények képviselik.
Nem lenne ellenemre enni itt még valamikor valamit.
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
C-1 Gyorsétterem Cegléd - Étlap/itallapC-1 Gyorsétterem Cegléd - Étlap/itallapC-1 Gyorsétterem Cegléd - Étlap/itallapC-1 Gyorsétterem Cegléd - Étlap/itallapC-1 Gyorsétterem Cegléd - BelsőC-1 Gyorsétterem Cegléd - Étel/italC-1 Gyorsétterem Cegléd - Étel/italC-1 Gyorsétterem Cegléd - Étel/ital

C-1 Gyorsétterem további értékelései

2019.07.16gyerekekkel
Már megbántam, hogy vettem a bátorságot és kipróbáltam. A helység akár még jó is lehetne. Kicsit jobb megvilágítással, gyakoribb takarítással, mert ugye akkor már mégjobban észlelhetők lennének a mennyezetről lelógó pókhálók, a poros ablakpárkányok. Az ételekben is ugyan ez a nemtörődömség...
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd