Centrum Fagyizó Cegléd

2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs

Centrum Fagyizó Cegléd vélemények

Átlagos 2020. szeptember 6.egyedül járt itt
A Centrum névre keresztelt egység tipikus albán fagyizó, felfújt fagyikkal. Az ember nagyjából előre tudja, hogy ha gyümölcsfagyit kér, akkor az 1 vagy 2 pont, ha csokit vagy valami hasonlót, karamellet például vagy effélét, akkor az 3.
Egy kellemes turné végén nem akartam diszkvalifikálni egy helyet, úgyhogy csokit kértem.
Hazudnék, ha azt mondanám, hogy fogyaszthatatlan volt.
Úgyhogy 3 pont.
Centrum Fagyizó Cegléd - Külső képCentrum Fagyizó Cegléd - Étel/italCentrum Fagyizó Cegléd - Étel/italCentrum Fagyizó Cegléd - EgyébCentrum Fagyizó Cegléd - Étel/italCentrum Fagyizó Cegléd - Külső kép