Kellemes kávézó, söröző, pizzázó, burgerező

Flamingo Cafe CeglédFlamingo Cafe Cegléd a térképen

2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. január 25.
A Flamingó kávézó egyben bár, hamburgerező és pizzéria is. A hamburgerhez marhahúspogácsát sütnek, nem hallottam sercegést mikrocsilingelést igen, így vélhetően abban melegítik meg a zsemlével együtt, amit érdekes módon pirítanak is kicsit. Kár volt beletenni a zsemlét a mikróba, túlforrósodott. A burgert sok belevalóval látták el, frissen szeletelt uborkával, paradicsommal, lilahagymával, ezt értékeltem. Sajnos a mikrózás miatt nem tudok négy pontot adni rá.
A kiszolgálás kedves, az árak barátságosak. Az Igazi Csíki Sör 500 ft, Heinekent csapolnak, érdekes a perben álló két cég söreit egymás mellett látni. A csapolt sör korsója 450, a pohár 250. A háttérben a Hit tévéből szólt elfogadható popzene.
A burgerre 600 ft-t fizettem.
Egyszerű, barátságos hely ez, 3,5 pontot adnék neki az összélményre, de kerekítsünk felfelé.
Ételek / Italok:Átlagos
Flamingo Cafe Cegléd - EgyébFlamingo Cafe Cegléd - BelsőFlamingo Cafe Cegléd - BelsőFlamingo Cafe Cegléd - BelsőFlamingo Cafe Cegléd - Étel/italFlamingo Cafe Cegléd - Étlap/itallapFlamingo Cafe Cegléd - Külső kép
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd