Kedves Eszpresszó Cegléd

Egy éjszakás kaland
2025.12.24-ig
Hotel Stáció Vecsés

Kedves Eszpresszó Cegléd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Gyenge 2017. január 25.egyedül járt itt
A Kedves presszó a legegyszerűbb kocsmák egyike. Az italválaszték rendkívül szerény, nem egyszerűen csak és kizárólag kommersz termékekre összpontosul, hanem azok közül is igen keveset sorakoztatnak fel. Ehhez képest az árak nem mondhatóak nagyon kedvezőnek, míg egy lakitelki sokkal színvonalasabb kocsmában 280, vagy a szintén sokkal nívósabb ceglédi Sörbárban 300 egy Aranyászok, itt 350, a Dreher 380.
Kedves Eszpresszó Cegléd - EgyébKedves Eszpresszó Cegléd - BelsőKedves Eszpresszó Cegléd - Étel/italKedves Eszpresszó Cegléd - Külső kép