Otthon Büfé Cegléd

Bagolyvár Inárcs - Napi árak reggelis ellátással
2024.10.01-ig
Bagolyvár Inárcs

Otthon Büfé Cegléd vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2452 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25988 feltöltött kép
Átlagos 2020. szeptember 6.egyedül járt itt
Az Otthon büfé valójában egy elrejtett kis kocsma egy hátsó udvarban, ütött, kopott, de ez engem nem szokott zavarni. Ételeket nem tartanak. A választék kommersz, de még azon belül is szegényes. A belteret feljavítja egy térkép, mely Magyarország 1938 és 1941 közötti területgyarapodásait tünteti fel.
Otthon Büfé Cegléd - Étel/italOtthon Büfé Cegléd - BelsőOtthon Büfé Cegléd - Külső képOtthon Büfé Cegléd - Külső képOtthon Büfé Cegléd - Külső képOtthon Büfé Cegléd - Külső képOtthon Büfé Cegléd - Külső kép