Színvonalas kávézó a sportpályánál

Wilson Bistro CeglédWilson Bistro Cegléd a térképen

2018. novemberben, egyedül járt ittÉrtékelt: 2019. október 20.
Ceglédről a vasútállomás felé, hazafelé tartva itt ittam meg az utolsó kávét a hazaút előtt. Helyileg a belvárostól mér kiesik ez a környék, a Köztársaság utcai sportpálya mellett található modern kávézó. Ha jól vettem le, akkor itt az épületben szállást is biztosítanak a vendég sportolók részére.
Julius Meinl kávét főznek, helyben készített szendvicseket kínálnak. Itt drágább volt a kávé, mint a belvárosban. Csokis és vaníliás fánkot, valamint csokis muffint lehet kapni, ha valaki édességre vágyik (bolti minőség, az a fajta, amit a mirelitből lehet felengedni 2 óra alatt).
A beltér letisztultan elegáns, fehér-sötétbarna-drapp színharmóniák, kicsit Ikeás hangulatú, nekem kifejezetten tetszett.
A sörkínálat kommersz: Dreher, HB. A Kemenczés Borház mátrai borait kínálják.
Van egy kis kiülős terasz is, ami a hátsó kertre néz.
Tiszta, kulturált mosdó a folyosón.
Ételek / Italok:Átlagos
Hangulat:Kiváló
Wilson Bistro Cegléd - Külső képWilson Bistro Cegléd - MosdóWilson Bistro Cegléd - Külső képWilson Bistro Cegléd - Külső képWilson Bistro Cegléd - BelsőWilson Bistro Cegléd - BelsőWilson Bistro Cegléd - BelsőWilson Bistro Cegléd - BelsőWilson Bistro Cegléd - Étel/italWilson Bistro Cegléd - BelsőWilson Bistro Cegléd - Belső

Wilson Bistro további értékelései

2023.12.10barátokkal
Kellemes ünnepi hangulat, kedves kiszolgálás.Az utolsó pillanatban is tudtunk helyet foglalni
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd