Hát, ha már itt voltam...

Öreg Gólya Étterem & Kávézó CelldömölkÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk a térképen

2023. augusztusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. augusztus 25.
Belegondoltam, hogy vannak szemfülesek, akik betérnek egy pékhez egy száraz kiflicsücsökért és leértékelik, én meg sokszor nem is jegyzem meg, ha valahol futtában elnyalok egy fagyit vagy megiszom egy kólát. Na, de most másképp van ez, mert ide igenis bementem inni egyet, igaz, hogy egy étterem, mint kiderült, de azért kólát is szívesen kiadtak nekem. Hálásan körbesétáltam, mert ez a lényeg, hogy a házat mutassuk inkább meg, ne a kólát vagy engem, ez az Öreg gólya ugyanis abban a hírben áll, hogy ez Celldömölk legöregebb épülete. Ezt egy önkormányzati dolgozó mondta nekem a városi főépület előtt, és ettől kezdve biztos is volt, hogy ide bemegyek. Az ételekről nem nyilatkozhatok, a házról igen, nagyon patinás idő terül rád, ha itt sétafikálsz, és bizony ha nem vártak volna bennünket Somlóvásárhelyen időre ebédelni, bizonyisten, beültem volna akkor inkább ide!
Ételek / Italok:Átlagos
Kiszolgálás:Átlagos
Öreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - EgyébÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - EgyébÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - Külső képÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - EgyébÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - EgyébÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - BelsőÖreg Gólya Étterem & Kávézó Celldömölk - Belső
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Napi ár félpanzióval