Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Bencés apátsági templom romja Celldömölk

Így is ismerheted: Bencés apátság romjai
4,2
23
értékelés
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
10. helyezett
városi Egyéb látványosság közül
Kategória
Egyéb látványosság
Bencés apátsági templom romja Celldömölk
Bencés apátsági templom romja CelldömölkBencés apátsági templom romja Celldömölk
Bencés apátsági templom romja CelldömölkBencés apátsági templom romja Celldömölk
15 fotó

23 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
41%
Érdekes
41%
Átlagos
14%
Kihagyható
5%
Időpazarlás
0%
Érdekes

23 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Pihenés a Vulkán Fürdő Resort mobilházaiban - önellátással, fürdőhasználattal
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk
47.680 Ft / 2 fő / 2 éjtől ellátás nélkül
Hunguest Bük Bük, Bükfürd? - Pihenés fürdőbelépővel
Hunguest Bük Bük, Bükfürd?
137.880 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
27.300 Ft / 2 fő / éjtől büféreggelivel

Bencés apátsági templom romja Celldömölk vélemények

61
2087
3135
69228
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 1067 városban járt márFelfedező - 3385 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 69228 feltöltött kép
Érdekes 2023. augusztus 26.a párjával járt itt
Celldömölk valaha nem volt más, csak Dömölk, meg egy lompos szerzetesfészek, később, miután Koptik Odó barát kifejtette áldásos tevékenységét, valamiféle virágzásnak indult. A bencés kolostor mellett kialakult a szolgák, jobbágyok faluja, a parazita szerzeteseket valakinek csak kellett etetni, Ez volt a Pórdömölk. .
Itt fényképeztem:
Bencés apátsági templom romja Celldömölk - Külső képBencés apátsági templom romja Celldömölk - Külső képBencés apátsági templom romja Celldömölk - Külső képBencés apátsági templom romja Celldömölk - Külső képBencés apátsági templom romja Celldömölk - Külső képBencés apátsági templom romja Celldömölk - BelsőBencés apátsági templom romja Celldömölk - Külső képBencés apátsági templom romja Celldömölk - BelsőBencés apátsági templom romja Celldömölk - BelsőBencés apátsági templom romja Celldömölk - BelsőBencés apátsági templom romja Celldömölk - BelsőBencés apátsági templom romja Celldömölk - Külső képBencés apátsági templom romja Celldömölk - Külső képBencés apátsági templom romja Celldömölk - Külső képBencés apátsági templom romja Celldömölk - Külső kép
Még több kép (12 db) >>
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 22 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.