Vendég: Mindenkinek kikapcsolódás volt. - Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk

Mindenkinek kikapcsolódás volt.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Nyugodt, csendes környezetben, a város szélén található a szálloda, teljes átjárással a Vulkán fürdőbe. Hétköznap kevesen strandoltak, így igazi kikapcsolódás volt az egész családnak a fürdőzés. A személyzet udvarias, kedves volt, a szobák kicsik, de minden igényt kielégítenek. Bőséges volt a reggeli és a vacsoránál is nagy választék volt.

Étkezés:

2019. augusztus 18. - Jufa Vulkán Fürdő Resort válasza értékelésére:
Kedves Horváth Rita,
Köszönjük kedves szavait és véleményét. Nagy örömünkre szolgált, hogy pihentető és kellemes napokat töltöttek el szállodánkban. Nagy szeretettel várjuk Önt/Önöket a jövoben is szállodánkban!
Bárdossy Evelin (Jufa Vulkán Fürdő Resort)
Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk
9500 Celldömölk
Sport u. 8.

2019. augusztus 17.
Nagyon tetszett a szálloda és a fürdő, modern szép és nem zsúfolt. Rengeteg lehetőség van a gyermekeknek mint a fürdőben, úgy a szabadban is. Valóban egy baba- és gyermekbarát szálloda. A személyzet nagyon udvarias, előzékeny és segítőkész. A szálloda, a fürdő csodás tiszta! Ajánlom...

2019. március 9.
Régen, két éve jártunk a Vulkán fürdőbe. Gondoltuk változott valami, de semmi! Épp olyan unalmas, mint a személyzet, kong az ürességtől, gyenge a víz minősége, mint régen! Hiába voltak a sok milliós fejlesztések, a fürdő hangulatát, kedveltségét nem sikerült megváltoztatni! Ezért inkább,...

2019. március 1.
A szálloda és a gyógyvíz kifogástalan lehetőséget biztosít a teljes kikapcsolódásra, ellazulásra. Tisztaság,hozzáértő szakképzett személyzet, finom ételek, udvarias kiszolgálás. A JUFA Hotel Vulkán Thermen Resort olyan hely, amit a magunk részéről a legjobb szívvel tudunk ajánlani bárkinek.

Jufa Vulkán Fürdő Resort, Celldömölk kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár félpanzióval (min.1 éj)
2 nap/1 éjszaka 15.810 - 16.320,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2018-05-10 - 2020-01-17
 - Pihenés a Jufa Vulkán Fürdö Resort mobilházaiban (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.673,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2019-06-20 - 2020-01-31
 - Thai Wellness csomag (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 25.420,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, thai masszázzsal
Érvényes: 2019-06-04 - 2019-12-23