Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk
9500 Celldömölk, Sport u. 8.

Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk a térképen

Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk értékelése:

1. helyezett a 6 celldömölki szállás közül
37. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1055 szállás közül

Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk bemutatkozása

Ausztria és Németország után 2014. április 11-től már Celldömölkön, a vulkánvárosban is várja a kikapcsolódni vágyókat a Jufa szállodája, kempingje, gyógy- és termálfürdője. A tekintélyes méretű sport- és wellness létesítmény egész évben egyaránt sokszínű elfoglaltságot kínál fiataloknak, családoknak, a sport szerelmeseinek és a kikapcsolódásra áhítozóknak.

Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk képei

Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
3 éjszakát töltöttünk itt, kicsit fura volt, hogy egy 4 csillagos szálloda bejárata előtt nem voltunk biztosak abban, hogy jó helyen vagyunk-e, lehet, hogy egy strandfürdőbe bejáratánál toporgunk. A szálloda nagyon barátságos, tökéletesen tiszta, a személyzet (volt kivétel) udvarias. A recepciós hölgyek egyike feltünően közvetlen és barátságos, mérhetetlenül figyelmes.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 31.
A hotel modern tiszta , csendes helyen van.
A személyzet kedves, a reggeli minden igényt kielégít a vacsora lehetne választékosabb. A fürdő csendes, de megfelel kisgyermekeseknek, éppúgy, mint idősebbeknek.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 26.
Kedvess Kiss András!

Köszönjük szépen kedves szavait, valamint észrevételeit! Reméljük pihenése kellemesen telt nálunk, s mielőbb újra üdvözölhetjük Önt/Önöket szállodánkban!

Soós Réka (Jufa Vulkán Fürdő Resort)

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Nagyon tetszett a szálloda és a fürdő, modern szép és nem zsúfolt. Rengeteg lehetőség van a gyermekeknek mint a fürdőben, úgy a szabadban is. Valóban egy baba- és gyermekbarát szálloda. A személyzet nagyon udvarias, előzékeny és segítőkész. A szálloda, a fürdő csodás tiszta! Ajánlom mindenkinek aki gyermekkel szeretne nyaralni, és annak is, aki nyugodt csendes szálláshelyre, nem zsúfolt fürdőzésre vágyik.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Nyugodt, csendes környezetben, a város szélén található a szálloda, teljes átjárással a Vulkán fürdőbe. Hétköznap kevesen strandoltak, így igazi kikapcsolódás volt az egész családnak a fürdőzés. A személyzet udvarias, kedves volt, a szobák kicsik, de minden igényt kielégítenek. Bőséges volt a reggeli és a vacsoránál is nagy választék volt.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 18.
Kedves Horváth Rita,
Köszönjük kedves szavait és véleményét. Nagy örömünkre szolgált, hogy pihentető és kellemes napokat töltöttek el szállodánkban. Nagy szeretettel várjuk Önt/Önöket a jövoben is szállodánkban!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
Régen, két éve jártunk a Vulkán fürdőbe. Gondoltuk változott valami, de semmi! Épp olyan unalmas, mint a személyzet, kong az ürességtől, gyenge a víz minősége, mint régen! Hiába voltak a sok milliós fejlesztések, a fürdő hangulatát, kedveltségét nem sikerült megváltoztatni! Ezért inkább, mint sok celldömölki lakós, mi is a szomszéd faluba jól működő gyógyfürdőre járunk rendszeresen!

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
A szálloda és a gyógyvíz kifogástalan lehetőséget biztosít a teljes kikapcsolódásra, ellazulásra. Tisztaság,hozzáértő szakképzett személyzet, finom ételek, udvarias kiszolgálás. A JUFA Hotel Vulkán Thermen Resort olyan hely, amit a magunk részéről a legjobb szívvel tudunk ajánlani bárkinek.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ebben a wellnes szállóban, a barátainkkal töltöttünk két éjszakát a Ság-hegy tövében. A wellnes részleg kiváló, sokféle medence, mégsem zsúfolt, volt nyugágy is kelló számú. Talán azt nem ártott volna előre közölni, hogy egy finn szaunát kivéve minden szauna és gőzkabin textilmentes.
Válasz az értékelésre - 2019. február 9.
Kedves Adorján Tibor,

Köszönjük szépen az észrevételt, örülünk hogy ezen kívül meg voltak elégedve szállodánkkal! Reméljük a későbbiekben ismét vendégeinkként üdvözölhetjük Önöket!

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 9.
Nagyon tetszett a fürdő és a gyerekeknek van csúszda pancsoló (benti medencék megfelelő hőmérsékletűek )
A kinti gyógyvizes medence télen nem elég meleg, majdnem fázik az ember benne de szóltunk és másnap már kellemesebb volt! A szobák 2 felnőtt 2 gyermeknek szűkös! Fürdőszobában a tusoló cserére szorulna és még el is van dugulva!
Válasz az értékelésre - 2019. január 28.
Kedves Vendégünk!

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Barátokkal érkeztünk, minden évben valamilyen gyógyvizes helyre megyünk, tehát van már tapasztalatunk. Ennyire a vendégekre odafigyelő szállodában a 16 év alatt még nem volt részünk, a szilveszteri vacsoránál, nem voltunk összezsúfolva külön volt a tánc- terem úgy hogy aki beszélgetni vagy egy kicsit megpihenni szeretett volna, az az asztalánál tudott, ugyan akkor hallotta a zenét is.
Válasz az értékelésre - 2019. január 15.
Köszönjük megtisztelő értékelését. Örülünk, hogy jól érezték nálunk magukat. Reméljük, hogy a jövőben is ellátogatnak hozzánk.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Szuper kialakítású, tiszta szálloda, kedves személyzettel, finom ételekkel, jó fürdési lehetőséggel. A komplexum a településtől kicsit távol fekszik, így körülményes a helyi értékekkel való ismerkedés (ritka a buszjárat, a kerékpár használata nem ingyenes, mint más szállodákban!).
Válasz az értékelésre - 2019. január 8.
Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést, nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak.

Reméljük a jövőben ismét vendégeinkként üdvözölhetjük Önöket!

Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 16.320,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.09.10-ig
Celldömölk
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.673,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, wellness részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.09.10-ig
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.05-ig
Majerik Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
4 nap/3 éjszaka 12.500,-Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, pezsgővel, Malom Múzeum megtekintéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Wolf Panzió
3-5 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Európa Fit
3 nap/2 éjszaka 20.550 - 20.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Hotel Piroska
Bük, Bükfürdő
5 nap/4 éjszaka 11.830 - 12.058,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.03-ig
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2 nap/1 éjszaka 4.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 19.200 - 21.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.04-ig
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 16.880,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Vulkán Gyógy-és Élményfürdő és Szaunavilág korlátlan használattal, fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Celldömölk környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Bonvino Wine & Spa Badacsony
A Hotel Bonvino Wine & Spa, Magyarország első aktív- és borszállodája 2011 júniusában...
Palace Hotel  Hévíz
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Pihenés a két ünnep között (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 2 éj)

CelldömölkX