Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk
9500 Celldömölk, Sport u. 8.

Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk a térképen

Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk értékelése:

1. helyezett a 6 celldömölki szállás közül
33. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1037 szállás közül

Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk bemutatkozása

Ausztria és Németország után 2014. április 11-től már Celldömölkön, a vulkánvárosban is várja a kikapcsolódni vágyókat a Jufa szállodája, kempingje, gyógy- és termálfürdője. A tekintélyes méretű sport- és wellness létesítmény egész évben egyaránt sokszínű elfoglaltságot kínál fiataloknak, családoknak, a sport szerelmeseinek és a kikapcsolódásra áhítozóknak.

Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk képei

Jufa Vulkán Fürdő Resort Celldömölk vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 17.
Nagyon tetszett a szálloda és a fürdő, modern szép és nem zsúfolt. Rengeteg lehetőség van a gyermekeknek mint a fürdőben, úgy a szabadban is. Valóban egy baba- és gyermekbarát szálloda. A személyzet nagyon udvarias, előzékeny és segítőkész. A szálloda, a fürdő csodás tiszta! Ajánlom mindenkinek aki gyermekkel szeretne nyaralni, és annak is, aki nyugodt csendes szálláshelyre, nem zsúfolt fürdőzésre vágyik.
2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Nyugodt, csendes környezetben, a város szélén található a szálloda, teljes átjárással a Vulkán fürdőbe. Hétköznap kevesen strandoltak, így igazi kikapcsolódás volt az egész családnak a fürdőzés. A személyzet udvarias, kedves volt, a szobák kicsik, de minden igényt kielégítenek. Bőséges volt a reggeli és a vacsoránál is nagy választék volt.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 18.
Kedves Horváth Rita,
Köszönjük kedves szavait és véleményét. Nagy örömünkre szolgált, hogy pihentető és kellemes napokat töltöttek el szállodánkban. Nagy szeretettel várjuk Önt/Önöket a jövoben is szállodánkban!

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 9.
Régen, két éve jártunk a Vulkán fürdőbe. Gondoltuk változott valami, de semmi! Épp olyan unalmas, mint a személyzet, kong az ürességtől, gyenge a víz minősége, mint régen! Hiába voltak a sok milliós fejlesztések, a fürdő hangulatát, kedveltségét nem sikerült megváltoztatni! Ezért inkább, mint sok celldömölki lakós, mi is a szomszéd faluba jól működő gyógyfürdőre járunk rendszeresen!

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 1.
A szálloda és a gyógyvíz kifogástalan lehetőséget biztosít a teljes kikapcsolódásra, ellazulásra. Tisztaság,hozzáértő szakképzett személyzet, finom ételek, udvarias kiszolgálás. A JUFA Hotel Vulkán Thermen Resort olyan hely, amit a magunk részéről a legjobb szívvel tudunk ajánlani bárkinek.

2019. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ebben a wellnes szállóban, a barátainkkal töltöttünk két éjszakát a Ság-hegy tövében. A wellnes részleg kiváló, sokféle medence, mégsem zsúfolt, volt nyugágy is kelló számú. Talán azt nem ártott volna előre közölni, hogy egy finn szaunát kivéve minden szauna és gőzkabin textilmentes.
Válasz az értékelésre - 2019. február 9.
Kedves Adorján Tibor,

Köszönjük szépen az észrevételt, örülünk hogy ezen kívül meg voltak elégedve szállodánkkal! Reméljük a későbbiekben ismét vendégeinkként üdvözölhetjük Önöket!

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 9.
Nagyon tetszett a fürdő és a gyerekeknek van csúszda pancsoló (benti medencék megfelelő hőmérsékletűek )
A kinti gyógyvizes medence télen nem elég meleg, majdnem fázik az ember benne de szóltunk és másnap már kellemesebb volt! A szobák 2 felnőtt 2 gyermeknek szűkös! Fürdőszobában a tusoló cserére szorulna és még el is van dugulva!
Válasz az értékelésre - 2019. január 28.
Kedves Vendégünk!

2019. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. január 3.
Barátokkal érkeztünk, minden évben valamilyen gyógyvizes helyre megyünk, tehát van már tapasztalatunk. Ennyire a vendégekre odafigyelő szállodában a 16 év alatt még nem volt részünk, a szilveszteri vacsoránál, nem voltunk összezsúfolva külön volt a tánc- terem úgy hogy aki beszélgetni vagy egy kicsit megpihenni szeretett volna, az az asztalánál tudott, ugyan akkor hallotta a zenét is.
Válasz az értékelésre - 2019. január 15.
Köszönjük megtisztelő értékelését. Örülünk, hogy jól érezték nálunk magukat. Reméljük, hogy a jövőben is ellátogatnak hozzánk.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 31.
Szuper kialakítású, tiszta szálloda, kedves személyzettel, finom ételekkel, jó fürdési lehetőséggel. A komplexum a településtől kicsit távol fekszik, így körülményes a helyi értékekkel való ismerkedés (ritka a buszjárat, a kerékpár használata nem ingyenes, mint más szállodákban!).
Válasz az értékelésre - 2019. január 8.
Köszönjük szépen a pozitív visszajelzést, nagyon örülünk, hogy jól érezték magukat szállodánkban és elégedettek voltak.

Reméljük a jövőben ismét vendégeinkként üdvözölhetjük Önöket!

2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 24.
Nagyon kellemes 3 napot töltöttünk a szállodában. A szoba nagyon kényelmes volt, kivéve a párna! Az borzalmas volt. A személyzet kedves és udvarias volt, kivéve az utolsó reggelen a séfet. Előre jeleztem, hogy gluténmentes étkezést kérek, mert 5 éve lisztérzékeny vagyok. Reggelinél kértem gluténmentes kenyeret, vagy péksüteményt.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 8.
A szálloda és a fürdő is szuper volt, ezért is hosszabitottunk még 1 éjszakát. A szaunavilág nagyon jó volt, két szaunamesterrel, akik más-más előadásmodú "partival" szolgáltak! Étterem bőséges és ízletes félpanzióval állt elő minden nap. Egyedül az ágy volt egy kicsit kényelmetlen nekünk. Összeségében nagyon kellemes wellnes napokat töltöttünk el!
Válasz az értékelésre - 2018. december 10.
Tisztelt Cséve Ákos!

Reméljük a jövőben ismét vendégeinkként üdvözölhetjük Önöket!

Köszönettel:
Kurucz Klaudia (Jufa Vulkán Fürdő Resort)

Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 15.810 - 16.320,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 19.520,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Vulkán Gyógy-és Élményfürdő és Szaunavilág korlátlan használattal, fitness terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internettel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Vulcan Wine Resort
Celldömölk
2 nap/1 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel Bakony
Bakonybél
4 nap/3 éjszaka 8.174 - 26.117,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
Érvényes: 2021.05.05-ig
Apartman Hotel Sárvár
Ibolya Vendégház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hertelendy Ház
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 14.972 - 15.970,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, a ház saját wellness centrumának használatával, gyógy- és élményfürdő, szauna oázis, kardiofitnesz-terem használattal, gyermek animációval, parkolással, internettel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Villa Plattensee
Vonyarcvashegy
2 nap/1 éjszaka 9.459,- Ft/fő/éj ártól: büféreggelivel, medence használattal, internettel, parkolással
Érvényes: 2019.09.28-ig
Park Hotel Pelikán
Szombathely
3 nap/2 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, wellness utalvánnyal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Relax Hotel Hévíznél
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 28.820,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, ünnepi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.30. - 2020.01.01.
Ensana Thermal Sárvár
3 nap/2 éjszaka 14.850 - 17.550,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, fitness részleg használattal
Érvényes: 2020.12.20-ig
Celldömölk
3 nap/2 éjszaka 7.673,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, wellness részleg és fitneszterem használattal
Érvényes: 2020.01.31-ig

Szállodák Celldömölk környékén
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

CelldömölkX