Koptik Odó apát Celldömölk

Koptik Odó apát Celldömölk
Koptik Odó apát CelldömölkKoptik Odó apát Celldömölk
Koptik Odó apát CelldömölkKoptik Odó apát Celldömölk

Koptik Odó apát Celldömölk bemutatkozása

Illés Erika alkotását a Posta előtti téren találhatjátok. A szobor átadására 2009. szeptember 26-én került sor, ekkor szentelte fel Nagy Péter plébános a bencés szerzetest ábrázoló alkotást.

Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk - Napi ár félpanzióval
Wellness élmények előfoglalással
2024.12.15-ig
Ensana Thermal Sárvár

Koptik Odó apát Celldömölk vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 710 városban járt márFelfedező - 2299 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 44161 feltöltött kép
Érdekes 2023. augusztus 25.a párjával járt itt
Koptik Odó nyilván nem egy szokványnév, hát felfigyel rá az ember. Szerzeteseink, azok rendjei többségében nem voltak valaha magyarok, innen-onnan származó varázslók keresztbe-kasul járták. lakták Európát is. Koptik például Csehországból jövend, akárcsak a neves nepomuki, Volt ő aztán Salzburgban, Máriacellben, sokfelé, míg végül ide vetődött és nekiállt remetéskedni.
Koptik Odó apát Celldömölk - Külső képKoptik Odó apát Celldömölk - EgyébKoptik Odó apát Celldömölk - EgyébKoptik Odó apát Celldömölk - EgyébKoptik Odó apát Celldömölk - Külső kép
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 2 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.