Xandi: Lovak, macskák és jó magyaros ételek - Tenkes Csárda Csarnóta

Tenkes Csárda Csarnóta értékelése
1. helyezett az 1 csarnótai étterem közül

Lovak, macskák és jó magyaros ételek

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Siklósról hazafelé tértünk be egy késői ebédre a gyerekekkel. Anno még a születésük előtt jártunk itt utoljára. Szinte "semmi" sem változott ugyanaz a kedvesség, profizmus, minőség és persze a frissen sütött kukoricás kenyér, amiből a biztonság kedvéért hoztunk is haza párat. A gyerekek nagyon jól érezték magukat, elvarázsolta Őket a ház kismacskája.
Ha valakinek lehetősége van betérni ide feltétlen kóstolja meg a halászlét és a gulyást, persze a ház kenyerével:)!
Köszönjük a szíves vendéglátást, biztos visszatérünk még!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni Xandi felhasználót?    Igen

7811 Csarnóta
Kültelek hrsz. 011

2019. november 19.
Egy harkányi wellnessre érkeztünk, ez a csárda pedig épp útba esett, nosza térjünk be. Egy kisebb vadaspark, játszótér terül el az étterem mellett, kislányunk rögtön feltalálta magát. A játszótéren érdekes jelenet szemtanúi voltunk, volt ott egyebek mellett egy olyan kis rugós, mű - liba, amin...

2019. július 10.
Csak ajánlani tudom mindenkinek ! Kedves személyzet , kitűnő ételek és italok , kedves segítőkész személyzet!!

2019. április 29.
Pécsről mentünk siklósra és örültünk hogy pont arra van a csárda.....rég akartunk itt enni de tőlünk elég messze van kb 270km...de vegyesek az érzelmeim mert a csárda tényleg jó hangulatos igazán magyaros stb ..a kiszolgálás nem mindenki de egyeseknél kritikán aluli a zene kb 5 szám ment végig...