7811 Csarnóta, Kültelek hrsz. 011

Tenkes Csárda Csarnóta értékelése:

1. helyezett az 1 csarnótai étterem közül
5. helyezett Dél Dunántúlon - 507 étterem közül

csárda
bio alapanyagú ételek ...
Élőzene:
magyar népzene
magyar, angol, horvát, német
Szervízdíj:
Visa, EC/MC, Amex, SZEP kártya, Erzsébet utalvány
Pécsi Sör

Tenkes Csárda Csarnóta bemutatkozása

Pécs és Harkány között, Csarnóta község büszkesége a Tenkes Csárda.

Az ország egyik legnépszerűbb magyar csárdája várja vendégeit hagyományos, hazai ízekre épülő konyhájával, villányi borokkal és a messze híres magyar vendégszeretettel!

Tenkes Csárda Csarnóta képei

Szállások Csarnóta városában
Wellness csomagok Csarnóta városában

Tenkes Csárda Csarnóta vélemények

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 19.
Egy harkányi wellnessre érkeztünk, ez a csárda pedig épp útba esett, nosza térjünk be. Egy kisebb vadaspark, játszótér terül el az étterem mellett, kislányunk rögtön feltalálta magát. A játszótéren érdekes jelenet szemtanúi voltunk, volt ott egyebek mellett egy olyan kis rugós, mű - liba, amin hintázni szoktak a gyerekek.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Siklósról hazafelé tértünk be egy késői ebédre a gyerekekkel. Anno még a születésük előtt jártunk itt utoljára. Szinte "semmi" sem változott ugyanaz a kedvesség, profizmus, minőség és persze a frissen sütött kukoricás kenyér, amiből a biztonság kedvéért hoztunk is haza párat. A gyerekek nagyon jól érezték magukat, elvarázsolta Őket a ház kismacskája.

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 10.
Csak ajánlani tudom mindenkinek ! Kedves személyzet , kitűnő ételek és italok , kedves segítőkész személyzet!!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 29.
Pécsről mentünk siklósra és örültünk hogy pont arra van a csárda. . . . . rég akartunk itt enni de tőlünk elég messze van kb 270km. . . de vegyesek az érzelmeim mert a csárda tényleg jó hangulatos igazán magyaros stb . . a kiszolgálás nem mindenki de egyeseknél kritikán aluli a zene kb 5 szám ment végig ott voltunk és sem csárda zene hanem koós jános zalatnai cini.

Mobilról küldte. | 2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Előzetes foglaĺas nélkül érkeztünk nyolcan, de vendéglátóink pillanatok alatt összetoltak nekünk két asztalt. Profizmus és figyelmesség jellemezte ténykedésüket, igyekeztek, hogy minden téren jól érezzük magunkat. Mindenkinek ajánlom ezt a helyet!

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 15.
Az ételek, íze jó volt, mennyisége megfelelő. A kiszolgálás is megfelelő volt. Rengetegen voltak így időnként kicsit várni kellett. A környezet és a csárda szép. A gyereknek nagyon tetszett a játszótér és a sok állat. Jól éreztük magunkat, ajánljuk másoknak is. Dédi születésnapját ünnepeltük, neki ez a csárda is nagyon tetszett és azt mondta, itt jobban ízlett neki a halászlé, mint a másik csárdában.
Balatonfüred
Veszprém
Zirc

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyerekkorom óta ismerem a Tenkes csárdát, aztán hosszú szünet. Most pedig leesik az állam. A berendezés egy hibátlan csárdaberendezés történelmi épületben. Hogy itt milyen jól megférnek egymás mellett az óriási fatálak, a kisbogrács, a délszláv, vagy az egyéb mediterrán ételek. Csodálatosak az előételek.

2017. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 3.
Ebédelni voltuk a családdal. Az ételek isteni finomak voltak. Ami kissé visszataszító, hogy az ital árak és desszert árakat aranyárban mérik. Hangsúlyozom, minden finom, de azért nem ár érték arányos hely! A tisztaság kifogástalan. A kinézete az étteremnek nagyon hangulatos. A felszolgálók segítőkészek, sőt talán már "kicsit sok" is a segítőkészségük.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 17.
Családi vacsorán voltunk az étterembe. A személyzet az első pillanattól az utolsóig figyelt arra,hogy semmiben sem szenvedjünk hiányt. A felszolgált ételek minősége minden igényünket kielégítette,finom,bőséges és tetszetős volt. Az étterem belső kialakítása csak emelt az amúgy is jó hangulaton. Mindenkinek tudom ajánlani,aki egy tökéletes ebédet,vagy vacsorát szeretne elkölteni.

2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 2.
Egy hete ünnepeltük itt a nagyapám 73. születésnapját. Egyik kedvenc éttermünk Harkány és Máriagyűd közt áll, körülölelve a szőlőültetvényekkel, amiket az ablakból is jól beláthatunk. Igen jól főznek itt és magas színvonalú a kiszolgálás. A pincérek humorosak, de nem zavaróan és nagyon megértőek, segítőkészek. Számos magyar étel rendelhető bárányból, borjúból, csirkéből, pulykából.

Legnépszerűbb csomagok Csarnótán és környékén
Hotel Cabernet
Villánykövesd
2-4 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pincelátogatással, liba borvacsorával, választható programmal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2020.11.29.
Hotel Kardosfa
Zselickisfalud
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg és teniszpálya használattal, belépőkkel
2020.09.01. - 2020.12.22.
Dráva Hotel Thermal Resort
Harkány
4 nap/3 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, karácsonyi vendégváróval, karácsonyi esttel, egy alkalommal büféebéddel, stand up fellépéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.27.
Gere Luxus Apartman
Harkány
4 nap/3 éjszaka 5.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.24. - 2021.10.24.
Baranya Hotel
Harkány
2-7 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, rémséges halloweeni vacsorával, különleges szauna ceremóniákkal és felöntésekkel, fürdőköpeny bekészítéssel, animációs és gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.25. - 2020.11.01.
Belvárdi Fogadó
Belvárdgyula
3 nap/2 éjszaka 18.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, malacsütéssel, tea és forralt bor "bár"-al, tökfaragással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.10.25.
Laterum Hotel
Pécs
3 nap/2 éjszaka 13.000 Ft/fő/éj ártól; választható ellátással, wellness használattal, választható belépővel, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.05.01. - 2020.12.20.
Siesta Club Hotel
Harkány
2 nap/1 éjszaka 7.100 - 10.450,- Ft/fő/éj között: önellátással, napi 1 alkalom wellness használat, parkolás, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.20. - 2023.12.22.
Komfort Hotel Platán
Harkány
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.16. - 2020.10.27.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri ünnepi vacsorával, szilveszter éjjel tűzijátékkal, pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Hotel Arborétum
Harkány
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan tea- és kávéfogyasztással, teasüteménnyel és friss gyümölcssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.28.
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 27.115,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2016.01.04. - 2022.04.30.

Szállodák Csarnóta környékén
Ametiszt Hotel Csarnóta
Dráva Hotel Thermal Resort Csarnóta
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Thermal Hotel Harkány Csarnóta
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Karácsony (min. 3 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)