2713 Csemő, Szélmalom dülő 2

Szo-V 08:00-24:00
étterem, szálláshely étterme, vendéglő
grill ételek ...
angol, német
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, kerthelyiség, őrzött parkolás ...
Különtermek:
Gerendás - max. 260 fő
Jurta - max. 110 fő
Grill - max. 600 fő
Visa
nincs

Tamás Tanya Csemő bemutatkozása

A Tamás Tanya Fogadó a "Puszta Kapujában" az M5-ös autópálya mentén Budapesttől 40 percre, Lajosmizsétől 12 km-re Cegléd irányában, Csemőben, a Híres Európai díjjal jutalmazott "Virágos Falu" szélén található.

A Tamás Tanya adottságaival ... Tovább >>

A Tamás Tanya adottságaival biztosítja vendégei részére, hogy az üzleti tárgyalások, munkaebédek, lakodalmak, party-k helyszínévé válhasson! Rendezvényei méltán népszerűek nemcsak a szűkebb pátriában, lakodalmai és a helyszínen tartott házasságkötéseivel minden évben az ország minden részéről vonzzák a házasulandó fiatalokat. Szlogenje is a fentieket tükrözi:
"A Tamás Tanya a finom ízek konyhája, a lakodalmak királya"

Tamás Tanya Csemő képei

Szállások Csemô városában
Wellness csomagok Csemô városában

Tamás Tanya Csemő vélemények

2020. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. december 22.
Első és akár második ránézésre is ideális helyszín, de - elsősorban a tulajnak köszönhetően - nem éri meg. Rugalmatlan, kellemetlen alak, kizárólag a lehúzásra megy, saját ígéreteit sem teljesíti, ott spórol ahol tud. Ezáltal a kellemes élmény agyvérzésbe csap át. Eközben (járványhelyzetben) takarítás nulla, legyek mindenhol, ellátás kevés, stb..

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
2 éve adtunk foglalót egy esküvőre, ami sajnos baleset miatt meghiúsult. A tulajdonos nagyon sajnálta és biztosított róla, hogy bármikor mehetünk és felhasználhatjuk a 200.000 Ft. Tavaly, amikor mentünk volna egyik időpont sem felelt meg neki, még a hétköznap sem. Az idén lett volna időpont, de nem használhatjuk fel a foglalót.

2015. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Több alkalommal jártam a Tamás Tanyán. Első ízben barátaim lakodalmán vettem részt, azonnal beleszerettem a környezetbe. A lakodalom lebonyolitása tökéletes volt, az ételek kifogástalanok, a pincérek barátságosak és figyelmesek voltak. Néhány héttel később visszatértem családommal, egy vasárnapi ebédet fogyasztottunk el a Tamás Tanyán.

2015. májusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kétszer jártam itt egy év alatt, egyszer egy baráti társasággal tavaly, ahol bár foglalva volt asztal, mégis csak a menüből választhattunk volna, borsos áron, és még leves sem volt. . . A második alkalommal egy esküvőre mentem, kevés pincér, és mire mindenkinek kihordták a levest, már hideg volt. . . Szóval óriási a csalódás, és magamtól soha meg nem fordulnék ott még egyszer.

Legnépszerűbb csomagok Csemőn és környékén
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 12.014 - 18.282,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2022.01.31.
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
2020.10.20. - 2022.09.01.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.667,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
2021.05.21. - 2021.05.24.

Szállodák Csemő környékén
Hotel Aquarell Csemő
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Csemő
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Hotel Stáció Wellness & Konferencia Csemő
A Ferihegy Repülőtértől 5 percre, de mégis a zajos forgalomtól távol, csendes helyen...
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Granada nyár (min. 2 éj)
Stáció pihenés (min. 2 éj)

Tamás Tanya CsemőX