Szörnyű 2022. júniusban, csoporttal járt ittÉrtékelt: 2022. június 18.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Iszonyatosan túlárazott hely, cserében nem jut kaja a vendégeknek, kifosztott sütis hűtővel, langyos kajával vártak, a svédasztalt meg igyekeztek gyorsan lerámolni. A beígért feltöltésről szó sem volt, a mosdó meg inkább hasonlított a Jurassic parkra, mint embereknek szánt létesítményre.
Svédasztalos étterem, hatalmas választékkal , modern étterem ...kedves személyzet! Ilyen finom pacalpörköltet még soha nem ettem!!!! Csinos pincérlányok
Tamás Tanyán jártunk egy baráti társasággal isteni finom ételek, gyönyörű étterem , nagyon kedves személyzet ...kedvező árak! Mindenkinek csak ajánlani tudom...mi már foglaltunk is egy családi rendezvényre!*****
Szép hely! Ételek kitűnők! A felszolgálók kedvesek az étkezés után rengeteg lehetőség van az egész tanya területén! Játszóterük is van ez mellet rengeteg lehetőség!!!