Kolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger

Kolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger
Kolodko: Sókereskedő miniszobor CsengerKolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger
Kolodko: Sókereskedő miniszobor CsengerKolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger

Kolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger bemutatkozása

Mihail Kolodko (Kolodkó Mihály) ukrán-magyar szobrászművész, aki apró szobrairől ismert, melyekkel számtalan helyen találkozhatunk országszerte. Az egykori Sóútra emlékeztet a Csengerben elhelyezett miniszobra.

Termál Apartman Panzió Nyírbátor - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Termál Apartman Panzió Nyírbátor

Kolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger vélemények

2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 316 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
Érdekes 2024. április 27.egyedül járt itt
Ugor felhasználó értékelései között 53 esetben találjuk a Kolodko kifejezést, ha rákeresünk. De ez csak máig volt így, mert lemostam egy gyalázatot, bevadásztam magamnak egy újabb sókereskedőt Csengeren, de távol vagyunk még a gyűjtemény teljességétől. A híres sóút mentén vannak a szobrok a Nyírségben, meg a határon túl is, a Kárpátalján.
Kolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger - Külső képKolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger - Külső képKolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger - EgyébKolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger - EgyébKolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger - EgyébKolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger - EgyébKolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger - Külső képKolodko: Sókereskedő miniszobor Csenger - Külső kép