Hotel Öreg Malom Csepreg ★★★★

Csepreg és környéke
a 3 csepregi szállás közül

4Szolgáltatás
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd? - Legjobb ár
Póczáné Vendégszobái Bük, Bükfürd?
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Hotel Öreg Malom Csepreg vélemények

2017. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Egy másik szálláskereső portálon találtam nagyon jó értékeléssel így azt gondoltam kellemetlen meglepetés nem is érhet. Minden rendben is lett volna ha nem zavart volna a személyzet közömbössége és az a tény,hogy a kiszolgálásra többet kellett várni mint ahogyan azt máshol megszoktuk.
2014. május 7.kollégákkal járt itt
Kellemes és idilli hotel, halas tó a parkban, több száz éves fák és ha elfogadod, hogy a főút kb 300m re van akkor igazán nem ér csalódás, főleg mert a „hátsó rész” meg van vagy 20 hektár és ott aztán nincs zaj, sem forgalom. Szép és kényelmes szoba, tisztaság és rend már-már otthon idéző és nem szállodai feeling-ü és tudom nem vagyok teljesen százas, de ez nekem furcsa volt.