A horvölgyi látogatók Királyi Remete Étterme!

Hórvölgyi Remete Étterem CserépfaluHórvölgyi Remete Étterem Cserépfalu a térképen

Kiváló 2014. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2014. július 18.
Már többször betértünk e remek helyen levő étterembe. Csodálatos környezet, kiváló kaják, kedves felszolgálók.
A szakácsot is elismerés érdemli, minden tekintettben csak jót lehet írni.Nem beszélve az árak is elfogadhatók.
Sajnos van aki vagy akik támadják írásukkal, ezúton szeretném nekik is üzenni, hogy felesleges negatív dolgokat írni.
Szerintem embertársi összetartás felfogást kellene érvényesíteni, és mennél több helyen reklámozni.
Én mindenkit arra buzdítok, hogy keressék fel e gyönyörű építményt, és töltsenek el egy kis időt, akár egy frissítő kávé, illetve ital, kaja , fagyi elfogyasztás erejéig.
Személyesen sok sikert, sok vendéget kívánok,e építmény üzemeltetőinek.
Üdvözlettel: Sári Pál
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Hórvölgyi Remete Étterem további értékelései

2022.08.09a párjával
A cserépfalui Látogatóközpont része ez az étterem, kirándulni mentünk oda. Sokat túráztunk, nagyon fáradtan és szomjasan értünk vissza a központhoz, elsősorban inni és szuszogni szerettünk volna. Nem volt nagy elvárásunk, de mivel kellemes nagy árnyékos terasz volt, és akadt szabad asztal,...
2022.01.25családjával
Gyönyörű környezetben fekvő étterem. Nagyon finom ételekkel, nagyszerű kiszolgálással és jó atmoszférával rendelkezik az étterem. Gyakori vendégek vagyunk sosem csalódtunk.
2022.01.25családjával
Ajánlom mindenkinek. A túrázó itt kellemes környezetben pihenhet meg, szomját, éhségét csillapíthatja. A táj csodálatos, rövidebb, hosszabb túrákat lehet tenni. Remek választás volt. Kellemes, nyugodt hely, barátságos személyzettel. Remek befejezés egy túrázás után. Köszönjük a vendéglátást!
Margaréta Apartmanház Bogács - Napi árak reggelis ellátással
2024.05.01-ig