Hórvölgyi Remete Étterem Cserépfalu

Hórvölgyi Remete Étterem Cserépfalu vélemények

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
A parkolója remek kirándulás indító hely. A Hór völgye után megnéztük magunknak az éttermet. Sajna előzetesen nem sikerült felmérni az árakat. Csupán a hétvégi ajánlatból lehetett következtetni, milyen árszínvonal lehet. Én magam ezt nem szeretem, mert a meglepit nem szeretem ha már leült az ember. Mindegy, saccra elfogadható is lehetett. Nem tévedtünk.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Flegma kiszolgálás, nagyon sokat kellett várni az ételre. Sült krumpli száraz, rántott sajt hideg .2 személyes tálon a krumpli és a rizs száraz, kevés mennyiség. Elöször voltunk itt és utoljára.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Már többször voltunk itt, mindig kellemes élményekkel távoztunk, a kétszemélyes tálak mind nagyon finomak, viszont most a szarvashúsos ételt választottam, nem tudok rosszat mondani róla, nagyon finom volt, ajánlom mindenkinek! Záróráig tartózkodtunk az étteremben, senki nem szólt az idő előrehaladtáról!

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
A gyönyörű időt kihasználva egy kis kirándulásra indultunk Cserépfaluba a sétánk közben megéheztünk és ekkor találtuk ez a szép hangulatos éttermet.
A kiszolgálás figyelmes gyerekbarát hely(3 éves gyerek).A kétszemélyes tál bőséges az ételek frissen sültek ízletesek voltak.A környezet csodálatos és pénztárcabarát árak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Párommal és a fiammal, nagy reményekkel ültünk be vacsorázni. Csak címszavakban.Csendes, szép környezet,hideg italok,nagy választék.
Hosszú várakozás, flegma pincér, sületlen grillezett zöldségek, langyosan kihozott kétszemélyes tál. Kicsi adagok! Magyarázkodás mi miért történt. Számunkra csalódás volt az étterem.

Monik TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
Baráti családdal jöttünk el újra az étterembe születésnapot ünnepelni. Nem csalódtunk. A kiszolgálás figyelmes. A Remete bőségtál nálunk kettőnknek sok volt, a fiúk besegítettek. Az ételek finomak, ízléses a tálalás. Az általunk vitt tortát gond nélkül dísztálcára helyezték, megterítettek a desszerthez. Nem mindenhol engedik hogy kintről vigyenek be bármit is.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Barátaim rendszeresen járnak ide, így mi is úgy döntöttünk a párommal, hogy egy kirándulással egybekötve meglátogatjuk az éttermet. A környezete gyönyörű, a kiszolgálás és az ételek kiválóak, A kétszemélyes tál nem túl bőséges, de pontosan elegendő két felnőttnek, hiszen nem azért mentünk, hogy "madárlátta" ételt vigyünk haza.

Monik TOP egyébhely értékelő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Fiam ballagási ebédjét fogyasztottuk el itt családi körben. Régebben már kértünk családi eseményre házhoz szállítással sültes tálakat. Most szerettük volna kipróbálni az éttermet. A kiszolgálás nagyon barátságos, és gyors. Levest nem kértünk. A két személyes tál bőséges, 3 személynek is elegendő. Az ételek frissek, ízletesek.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem voltam megelegedve a kiszolgálássa.. Étel átlagos volt. Elment egyszer mivel itt,az egyetlen étterem.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 12.
Levest ne egyen itt! Valami porból készült, tökéletesen íztelen vacak volt, a hagymaleves és a málnakrém leves csukott szemmel egyre ment volna. . . A második fogás viszont finom volt és elég sok is. A gyerek adagnak felszolgált leves is említésre méltó: képesek voltak egy fél csészényit felszolgálni.

Legnépszerűbb csomagok Cserépfalun és környékén
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 20.700,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2022.01.01.
La Contessa Kastélyhotel
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 19.900 - 54.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.05. - 2021.09.14.
Tisza Balneum Hotel
Tiszafüred
2 nap/1 éjszaka 14.493 - 22.002,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház és szabadidős játékok használatával, internet elérhetőséggel
2021.03.01. - 2021.12.22.
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, városi sétával, mesedélutánnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Szent István Hotel
2-3 éjszaka 11.332,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, wellness-részleg és szauna használattal, kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.02.02. - 2021.05.30.
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.17. - 2021.12.31.
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 11.950,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.01.17. - 2021.12.23.
Halháza Vendégház
Sirok
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2021.01.17. - 2022.01.17.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.11.02. - 2021.12.23.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.725,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.03.31.
No.1. Étterem és Vendégház
Parád
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.01.17. - 2022.01.17.

Szállodák Cserépfalu környékén
Kastélyhotel Sasvár Cserépfalu
Erzsébet Park Hotel Cserépfalu
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Cserépfalu
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Őszi ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Nyári Wellness Vakáció (min. 2 éj)

Hórvölgyi Remete Étterem CserépfaluX