Hórvölgyi Remete Étterem Cserépfalu

vadételek
Visa

Hórvölgyi Remete Étterem Cserépfalu vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 27.
Flegma kiszolgálás, nagyon sokat kellett várni az ételre. Sült krumpli száraz, rántott sajt hideg .2 személyes tálon a krumpli és a rizs száraz, kevés mennyiség. Elöször voltunk itt és utoljára.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. május 14.
Már többször voltunk itt, mindig kellemes élményekkel távoztunk, a kétszemélyes tálak mind nagyon finomak, viszont most a szarvashúsos ételt választottam, nem tudok rosszat mondani róla, nagyon finom volt, ajánlom mindenkinek! Záróráig tartózkodtunk az étteremben, senki nem szólt az idő előrehaladtáról!

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
A gyönyörű időt kihasználva egy kis kirándulásra indultunk Cserépfaluba a sétánk közben megéheztünk és ekkor találtuk ez a szép hangulatos éttermet.
A kiszolgálás figyelmes gyerekbarát hely(3 éves gyerek).A kétszemélyes tál bőséges az ételek frissen sültek ízletesek voltak.A környezet csodálatos és pénztárcabarát árak.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Párommal és a fiammal, nagy reményekkel ültünk be vacsorázni. Csak címszavakban.Csendes, szép környezet,hideg italok,nagy választék.
Hosszú várakozás, flegma pincér, sületlen grillezett zöldségek, langyosan kihozott kétszemélyes tál. Kicsi adagok! Magyarázkodás mi miért történt. Számunkra csalódás volt az étterem.

Monik TOP egyébhely értékelő
2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 27.
Baráti családdal jöttünk el újra az étterembe születésnapot ünnepelni. Nem csalódtunk. A kiszolgálás figyelmes. A Remete bőségtál nálunk kettőnknek sok volt, a fiúk besegítettek. Az ételek finomak, ízléses a tálalás. Az általunk vitt tortát gond nélkül dísztálcára helyezték, megterítettek a desszerthez. Nem mindenhol engedik hogy kintről vigyenek be bármit is.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 15.
Barátaim rendszeresen járnak ide, így mi is úgy döntöttünk a párommal, hogy egy kirándulással egybekötve meglátogatjuk az éttermet. A környezete gyönyörű, a kiszolgálás és az ételek kiválóak, A kétszemélyes tál nem túl bőséges, de pontosan elegendő két felnőttnek, hiszen nem azért mentünk, hogy "madárlátta" ételt vigyünk haza.

Monik TOP egyébhely értékelő
2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Fiam ballagási ebédjét fogyasztottuk el itt családi körben. Régebben már kértünk családi eseményre házhoz szállítással sültes tálakat. Most szerettük volna kipróbálni az éttermet. A kiszolgálás nagyon barátságos, és gyors. Levest nem kértünk. A két személyes tál bőséges, 3 személynek is elegendő. Az ételek frissek, ízletesek.

Mobilról küldte. | 2015. júliusban járt itt
Értékelt: 2015. július 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem voltam megelegedve a kiszolgálássa.. Étel átlagos volt. Elment egyszer mivel itt,az egyetlen étterem.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 12.
Levest ne egyen itt! Valami porból készült, tökéletesen íztelen vacak volt, a hagymaleves és a málnakrém leves csukott szemmel egyre ment volna. . . A második fogás viszont finom volt és elég sok is. A gyerek adagnak felszolgált leves is említésre méltó: képesek voltak egy fél csészényit felszolgálni.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már többször betértünk e remek helyen levő étterembe. Csodálatos környezet, kiváló kaják, kedves felszolgálók. A szakácsot is elismerés érdemli, minden tekintettben csak jót lehet írni. Nem beszélve az árak is elfogadhatók. Sajnos van aki vagy akik támadják írásukkal, ezúton szeretném nekik is üzenni, hogy felesleges negatív dolgokat írni.

Legnépszerűbb csomagok Cserépfalun és környékén
Gerendás Vendégház
Cserépfalu
Bükk Panzió
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Gabriella Vendégház
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezménnyel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.13. - 2019.12.29.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, romantikus vacsorával, egy üveg borral, wellness belépővel, parkolással
2019.09.01. - 2019.12.15.
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2019.12.23.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
4 nap/3 éjszaka 21.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, zenés mulatsággal, wellness-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.03.
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2019.11.05.
Halháza Vendégház
Sirok
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.22.
Pandora Zsóry Apartmanok
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.09.16. - 2019.12.31.

Szállodák Cserépfalu környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Cserépfalu
Kikelet Club Hotel Cserépfalu
Erzsébet Park Hotel Cserépfalu
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Kikelet 2=3
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)

Hórvölgyi Remete Étterem CserépfaluX