Egy kis kitérő

Cserépváraljai kaptárkövek CserépváraljaCserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja a térképen

Kihagyhatatlan 2018. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. december 28.
Nagyon szokszor jártunk-elhaladtunk már a főúton a cserépváraljai ut mellett,nagyon csábitott-jó kirándulási célpontnak tűnt.Sajnos a bekötő út nem a legjobb ,vigyázni kell a kátyúkra,de túra célpont kárpotol mindent.Mikor a tavaszi,még olvadt hótól nedves talaj,de az avaros erdőben nem volt olyan durva,amikor már zöldelnek a fák,még szebb a táj,de mikor még kezdődik az élet köbe látható a táj. Nagyon örülök hogy ezt a helyet is felvehetem a bakancs listámra,egész napos kirándulást is lehet szervezni,sziklába vájt imahelyek,terepjárművel lehet közlekedni.mert emelkedős terepen kell megtenni az utat.mi szeretünk kirándulni,ajánlom azoknak akik szeretik a kihivásokat.
A faluból is ellehet jutni,de faluszélén is egy másik ut,mi ezt az utat választottuk.
Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja - Cserépváraljai kaptárkövek Cserépváralja -

Cserépváraljai kaptárkövek további értékelései

2018.12.31a párjával
A férjem fedezte fel ezeket a különleges képződményeket a világhálón, és egy egész napos kirándulás keretében jártunk be több helyszínt is a Bükkalján. A pontos helyszíneket a geocaching oldalon írták le a legjobban, de GPS nélkül nem volt könnyű minden kaptárkövet megtalálni. A Cserépváralja...
Margaréta Apartmanház Bogács - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.31-ig
Margaréta Apartmanház Bogács
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - A Mátra felfedezése a legjobb áron
A Mátra felfedezése a legjobb áron
2026.04.12-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza