Cserkeszőlő és környéke

Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Alfa Apartman Cserkeszőlő vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2022. december 30.családjával járt itt
Tágas, tiszta, kényelmes apartman, csak WIFI hiányában jó lett volna este legalább tévézni, sajnos nem sikerült behozni egyik adót sem. Mindkét délutánt a fürdőben töltöttük, ami szuper volt.Sétáltunk a településen, átmentünk Kunszentmártonba, s szép élményekkel gazdagodva jöttünk haza.
Alfa Apartman Cserkeszőlő - EgyébAlfa Apartman Cserkeszőlő - EgyébAlfa Apartman Cserkeszőlő - EgyébAlfa Apartman Cserkeszőlő - Egyéb
Kiváló 2019. augusztus 5.a párjával járt itt
Párommal másodszor voltunk az Alfa apartmanban.
Először csak 2 éjszakát, most pedig 8 éjszakát töltöttünk ott. Az apartman kényelmes, tágas, hatalmas terasza van, közel van a strandhoz, a Tulajdonos(ok) rugalmasak, segítőkészek, maximálisan +++++++++++++++
Már fel is vettük a kapcsolatot, szeretnénk jövőre is visszatérni.
Átlagos 2018. augusztus 10.családjával járt itt
Rettentő kemény ágyak, már egy nappal korábban haza akart menni a családom e miatt. A strandhoz közel található. A légkondi nagyon hangos. A fürdőszobában a gyógyvíz is használható. Egy 1,5 szobás lakás egy lakóparkban, amelynek az udvarán ugyan volt medence, de nem üzemelt. Zárt helyen nem lehetett parkolni. Boltok, éttermek, strand közel van a szálláshelyhez.