hazai tájak étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg hazai tájak értékeléseit!

Olvasd el hazai tájak étterem értékeléseit!

hazai tájak értékelései

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kiadós séta után ebédre tértem be. Vadragu leves és sült pisztráng friss salátával volt a menü. A leves ízletes, kiadós volt. A pisztráng sajnos sótlan, így kissé íztelen, valamint a pluszban kért fokhagymás tejföl ugyancsak, fölösleges volt kérni hozzá. A kinti részen ültem le, az asztallapon a korhadt rész nem igazán vendégmarasztaló.
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Bár a legjobbnak titulálták ezt a fagyizót, én nagyot csalódtam benne. Tavaly csak fagyiztunk itt, most viszont beültünk a várlátogatás után. A megkóstolt négyféle fagylalt nagyon is átlagos volt, ettem már sokkal jobbat is máshol. Viszont a gesztenyepüré minden volt, csak nem jó. Száraz, elég jellegtelen gesztenye, rum ízét nem éreztem,de a tejszínhab minden volt, csak nem az, ami a neve.
Kései ebéd gyönyörű helyen -

Hotel Tókert étterme Lillafüred

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 14.
Hosszúra nyúlt városnézés után fáradtan, éhesen ültünk be ebédelni. Mindketten menüt kértünk, s nem bántuk meg. Finom, forró húsleves, majd következett a frissen sült pisztrángfilé sült burgonyával, zöld salátákkal. Ennyi elég is volt, s mivel igencsak későre járt, a vacsora aznap kimaradt.
Hétvégi ebéd -

Roni Hami Budapest

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 16. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Színházi matiné után jól jött a közelben lévő ételbár. Kaptam egy igazán finom húslevest finommetélttel, volt benne bőven ízletes csirkehús és sárgarépa. Utána rántott csirkecomb rizzsel és majonézes kukoricával, amiben lila hagyma is volt. Ez utóbbi annyira jó volt, hogy feledtette a hús hibáját: sótlan és csak langyos volt.
Valódi terülj-terülj asztalkám. -

Trófea Grill Étterem - Óbuda Budapest

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. február 14.
Születés- és névnapot ünnepeltünk itt. Először voltam Trófeában, a hatalmas választék láttán elámultam. Nemhogy végigkóstolni, még végigszemlélni sem volt alkalmam, úgyhogy mielőbb újra el kell jönni, pótolni, amit elmulasztottam. Alkalmam volt megkóstolni újdonságokat,volt, ami nem az én ízlésem szerinti, de itt kitapasztalható akár falatonként is.
Inkább a minőség, mint a mennyiség számítana. -

Falóka Bisztró Budapest

2019. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. január 30.
A kétszemélyes, mutatós Falóka-tál nem kis csalódást okozott. A sajttal, sonkával töltött rántott csirkemell és a párizsi bundás csirke finom volt, de a többi. . . . Kiszáradt, , rágós, égett húsok / roston karaj,rántott szelet, / sótlan, olajban tocsogó rántott gomba, nyögvenyelős rántott sajt. Mindehhez feketére sütött hasábburgonya és íztelen rizsköret.
Egy patinás cukrászda -

Auguszt Cukrászda Budapest

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 23.
Kíváncsi voltam a nagy nevű cukrászdára, ami a hangulatos berendezést, korhű bútorzatot illeti, nem csalódtam. Kellemes ilyen szép környezetben elüldögélni egy süti és cappuccinó mellett. A választásom nem volt túl szerencsés,a korall sütemény feledhető volt, a Rákóczi-túrós pedig nem az, amit vártam. Számomra túlságosan édes a tetején lévő - egyébként nagyon mutatós - tojásfehérje.
Kiadós vacsora -

Frigo Burger Budapest

2018. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Sült csirkeszárnyakat ettem sült krumplival és BBQ szósszal, igen kedvező áron. Valóban finom és friss volt, akkor sütötték meg. Ami megtévesztő: 8 db csirkeszárnyról volt szó, de a 8 db vegyesen volt a kettévágott szárnyak részeiből. Tehát kb 4 teljes szárny. Ennek ellenére kiadós, mivel bőven kaptam krumplit.
2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23.
Pár éve itt ebédeltünk, amikor nem voltunk megelégedve a választott erdei gombás szarvaspörkölttel . Szemesi lévén azóta sem tértem be. Most viszont mindkettőnknek ízlett az étel. Én nosztalgiából választottam a Ropogós csülköt hagymával, krumplival, valóban ropogós, amellett omlós volt, bár kissé sótlan. A másik választás tészta vaddisznóhússal, vargányával.
Rugalmasabban kiváló lenne. -

Vitorlás Étterem Balatonlelle

2018. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Kánikula lévén nem főztem, hanem elmentünk étterembe ebédelni. Hangulatos, csupa virág kerti rész és nyitott, szellős benti étterem, az utóbbit választottuk. Gyors kiszolgálás, udvarias pincérek,ragyogó tisztaság. Hideg limonádét és kétféle főételt fogyasztottunk. Amit nagyon értékelek, az a salátabár ! Nekem a borjúpörkölthöz adott núdli nem ízlett, inkább nokedlivel ettem volna.