hazai tájak étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg hazai tájak értékeléseit!

Olvasd el hazai tájak étterem értékeléseit!

Egy hangulatos balatoni étterem. -

Gyöngyhalász Étterem Fonyód

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. július 15.
Fonyódi kirándulásunk alkalmából ültünk be ide, mivel még volt egy óránk a buszig. Nem voltunk éhesek, de jól esett megpihenni a kellemes, hűvös teraszon. Egy menüt kértünk hármunknak,s nagyon előzékenyen hoztak 3 pohár friss vizet citromkarikával, s 3 garnitúra evőeszközt. Húsleves, pörkölt nokedlivel és somlói galuska volt az általunk választott menü, amit közösen fogyasztottunk.
Estebéd pazar panorámával -

Hegyi Csárda Balatonlelle

2020. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. július 9.
Másodszor jártunk itt, egyrészt a látvány vonzott/ Balaton és a Badacsony/, másrészt a kemencés csülök, ami családunk több tagjának kedvenc étke. Először sajttálat kértünk, többféle sajt, dió, almaszeletekkel, majd érkezett a hatalmas ropogósra sült csülök, amihez majonézes burgonyasaláta társult. Emberes adag volt!
Előszezoni kiruccanás -

Kishalász Bisztró Balatonszemes

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 16.
Hétköznap tértünk be ebédelni,alig volt vendég, így tudtuk tartani a veszélyhelyzet miatti távolságot. Frissen, forrón kaptuk meg a rántott sajt,csirkemell,sertésszeletet hasábburgonyával kinek- kinek óhaja szerint. Mindez kifogástalan volt, csupán a kovászos uborka volt túl sós. A házi málnaszörp remek, az ára is az - kissé borsos.
Születésnapi vacsora -

Buda Gourmet Budapest

2020. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. június 16.
Meglepetés volt a terem lépcsőzetes kialakítása, így szeparáltabbak az asztalok. Nekem kényelmetlen volt a túl magas asztal, valamint a szorosan összeérő fotelok a svédasztalos vacsoránál. Az előételek kiválóak. Ízléses tálalás, bő választék,különleges, izgalmas ízvilág. Ezek után a levest kihagytam. A főételek közül a marhapofa vörösboros mártásban lepett meg az omlósságával.
Olaszos hangulat -

Gelateria Vittorio Budapest

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 13.
Picurka kis fagyizó a Nyugati közelében. Kellemes hangulatot nyújt a csempe, a két falatnyi szék meleg sárga színe. Bár csábító volt a fagylaltkínálat, átfagyva nem vágytam rá, majd nyáron. Inkább egy forró kávét és két süteményt választottam. Profiterolból négyféle is volt, pisztáciásat és mogyorósat kértem, finom volt, csak a tésztája kissé megpuhult.
2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 17.
A fiam vitt el átutazóban ebédelni, de talán jobban járunk, ha otthon sütök egy jó rántottát. Ő a másik büfében rendelt csülkös pacalt. Mi az unokámmal halat ettünk, ő rántott fogasfilét sült krumplival én sült keszeget. A fogasfilé állítólag nem volt rossz, de a keszeg íztelen, sótlan,s az avas olajíz dominált. Még egy része keserű is volt.
Családi ünnepi ebéd -

Club Oliva Étterem Budaörs

2019. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Családi eseményt ünnepeltünk itt egy jó hangulatú ebéd keretében. Nagyon finom, gazdag húslevessel kezdtük, amit követett a sokféle egyéb főétel: marhapörkölt tarhonyával / igazán fejedelmi volt /,különféle hússzeletek, csirkemell, sertés, rántott zöldségek: gomba, karfiol és cukkini. Mindehhez köretek, friss saláták, savanyúságok.
Ajándék lónak ne nézd a fogát ??? -

András Büfé Balatonszemes

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 21.
Bár egyszer már itt csalódtam,most nem mi mentünk a büfébe, hanem meglepetésként, hazahozva kaptuk a süllőt. Kinézésre igazán ínycsiklandó volt, ám annyira sós volt, hogy szinte marta a számat. Udvariasságból hősiesen legyűrtem kb. kétharmadát, a többi kuka.Utána vedeltem a vizet. Mivel kaptuk, nem tudok minden kérdésre válaszolni.
2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 10.
Kiadós séta után ebédre tértem be. Vadragu leves és sült pisztráng friss salátával volt a menü. A leves ízletes, kiadós volt. A pisztráng sajnos sótlan, így kissé íztelen, valamint a pluszban kért fokhagymás tejföl ugyancsak, fölösleges volt kérni hozzá. A kinti részen ültem le, az asztallapon a korhadt rész nem igazán vendégmarasztaló.
2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Bár a legjobbnak titulálták ezt a fagyizót, én nagyot csalódtam benne. Tavaly csak fagyiztunk itt, most viszont beültünk a várlátogatás után. A megkóstolt négyféle fagylalt nagyon is átlagos volt, ettem már sokkal jobbat is máshol. Viszont a gesztenyepüré minden volt, csak nem jó. Száraz, elég jellegtelen gesztenye, rum ízét nem éreztem,de a tejszínhab minden volt, csak nem az, ami a neve.