Andulka: Idén csalódtam - Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő

Idén csalódtam

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Idén harmadik alkalommal jártam a szálláshelyen, de ha még nem jártam volna itt, biztos,hogy visszafordulok a recepció láttán. Egy szétvert helyiség, kempingasztalnál ülő recepciósokkal. Ahhoz képest, hogy a koronavírus járvány miatt hónapokig zárva volt az épület, vajon miért nem akkor készült el az új fogadóhelyiség. Kiábrándító a látvány, nem csoda, hogy már többen szóvá tették.

Személyzet:
Étkezés:

Szeretnéd követni Andulka felhasználót?    Igen

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
5465 Cserkeszôlô
Fürdő utca 30.

2020. február 21.
nincs kávéfőző, és kávéscsésze sem. Nagyon kényelmes, tiszta apartmanok. Nagy kár hogy nincs közvetlen kapcsolata a fürdővel. Mindenkinek ajánlom több napa is.

2020. február 18.
Nagyon szép,kényelmes apartman ,a személyzet rendkívül segítőkész,és udvarias. Az étterem a szállóval szemben van,ahol többféle menűből lehet választani .A gyógyfürdő bejárata alig pár lépésre van.

2020. január 22.
Az apartman felszereltsége, szépsége, kényelme rendkívül meglepett minket! Nagyon jó volt minden! Az ételek isteniek voltak, az ágy nagyon kéynelmes! Az pedig,hogy a fürdőhöz az apartman ennyire közel volt, az külön dícsérendő, főként a mi számunkra! Köszönjük szépen az élményt, és...

Solaris Apartman & Resort, Cserkeszőlő kiemelt csomagajánlatai
 - Tavaszi feltöltődés Cserkeszőlőn (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, parkolással
Érvényes: 2021-01-26 - 2021-05-31
 - Napi ár 2 vagy több főre (min. 1 éj)
2 nap/1 éjszaka 7.450 - 9.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021-04-18 - 2022-04-18
 - Napi ár 3 főre
2 nap/1 éjszaka 7.700 - 9.700,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021-04-18 - 2022-04-18