Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő
5465 Cserkeszőlő, Fürdő utca 30.

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő a térképen

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő értékelése:

2. helyezett a 29 cserkeszőlői szállás közül
11. helyezett Észak Alföldön - 679 szállás közül

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő bemutatkozása

A Solaris Apartman & Resort Magyarország legdinamikusabban fejlődő üdülőfalujában, Cserkeszőlőn, a Gyógy-és strandfürdővel szemben helyezkedik el.

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő képei

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 24.
Idén harmadik alkalommal jártam a szálláshelyen, de ha még nem jártam volna itt, biztos,hogy visszafordulok a recepció láttán. Egy szétvert helyiség, kempingasztalnál ülő recepciósokkal. Ahhoz képest, hogy a koronavírus járvány miatt hónapokig zárva volt az épület, vajon miért nem akkor készült el az új fogadóhelyiség.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 21.
nincs kávéfőző, és kávéscsésze sem. Nagyon kényelmes, tiszta apartmanok. Nagy kár hogy nincs közvetlen kapcsolata a fürdővel.
Mindenkinek ajánlom több napa is.

2020. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Nagyon szép,kényelmes apartman ,a személyzet rendkívül segítőkész,és udvarias. Az étterem a szállóval szemben van,ahol többféle menűből lehet választani .A gyógyfürdő bejárata alig pár lépésre van.
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 22.
Az apartman felszereltsége, szépsége, kényelme rendkívül meglepett minket! Nagyon jó volt minden! Az ételek isteniek voltak, az ágy nagyon kéynelmes! Az pedig,hogy a fürdőhöz az apartman ennyire közel volt, az külön dícsérendő, főként a mi számunkra! Köszönjük szépen az élményt, és kikapcsolódást! Üdv.
2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 15.
Meglehetősen sokat utazunk, így meggyőződésem, hogy véleményem abszolút objektív, és mérvadó. A körülmények egyaránt világszínvonalúak. Az apartman rendkívül jó elrendezésű, maximális kényelmet és nyugalmat biztosító, konyhája jól felszerelt. Kedvező a félpanziós ellátás igénybevétele-, a minőségében, mennyiségében, hozzáférés idejében való hozzáférés által.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 14.
Tetszett , hogy a lakosztály nagyon tágas, modern a berendezés . Az üdülésre hozott ruhaneműk kényelmesen tárolhatók, pakolhatók. Kiemelném még a strand közelségét, mely termál vizével felüdülést biztosít.

Amy69 TOP egyébhely értékelő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 5.
AZ ígéret
ÉN
Üdvözlöm! Őszi szünetre foglaltunk, de elfelejtettem kérdezni, h tudnak-e gluténmentes étkezést biztosítani? 2019. okt. 7. 13:27
A válasz:
Solaris Apartman Resort Cserkeszőlő
Kedves Putóczki Gáborné! Elnézést a kései válaszért, időközben egyeztettünk partner-éttermünk kel, ahol meg tudják oldani a gluténmentes étkezést, előre jelzett igény alapján.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
Nagy és kényelmes a háló ,sok a rakodási felület a konyha jól felszerelt,a n
nappaliban kényelmes ülő garnitúra van fürdőszoba nagy és világos !

Amit hiányoltam,hogy kisméretű törülköző nem volt ! A konyhában a , mosogatónál jó lenne egy tálca ,hogy a csepegő víz ne folyon szét !

kition TOP szállásértékelő
kition TOP étteremértékelő
kition TOP egyébhely értékelő
kition TOP fotófeltöltő
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 19. - 4 látogató hasznosnak vélte
Szeptember közepén töltöttünk itt négy csodás napot. A két penthouse lakosztály egyikét foglaltuk, a lakosztály 72 nm, a terasz U alakban öleli körben a lakosztályt, és több mint 150 nm, a 3. emeleti teraszról pompás panoráma nyílik. A személyzet kedves segítőkész, a szállás jól ötvözi a hotel és az apartman ház előnyeit.
2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
Mivel ez már nem az első eset, sőt nem is a második, hanem sokadik eset hogy itt töltünk néhány napot, így nem okozott különösebb meglepetést a hely tisztasága, a személyzet kedvessége, és még minden más, amit az általam megjelölt csillagok száma is hűen tükröz ! Az hogy nem okozott meglepetést a látvány, az csupán azért van, mert a jót könnyű megszokni, és korábban is minden esetben ezt tapasztaltuk !

Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, privát termálvíz használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.20-ig
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Jurta Tábor
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 7.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépési lehetőséggel a Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Touring Hotel
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, wellness részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Touring Üdülőházak
Touring Faházak
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.720 - 7.040,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.06-ig
Szent János Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 22.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, klíma használattal, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
Hercegasszony Birtok
Mezőtúr
3 nap/2 éjszaka 12.850,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.01. - 2020.12.21.
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 6.825 - 8.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Cserkeszőlő környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)

CserkeszőlőX