Jakab-hegy Vendégház Cserkút
7673 Cserkút, Petőfi Sándor utca 6.

Jakab-hegy Vendégház Cserkút a térképen

Jakab-hegy Vendégház Cserkút értékelése:

1. helyezett a 8 cserkúti szállás közül
184. helyezett Dél Dunántúlon - 502 szállás közül

Jakab-hegy Vendégház Cserkút bemutatkozása

A Jakab-hegy lábánál elhelyezkedő vendégház csenges, nyugodt környezetben várja vendégeit. A természetvédelmi terület Pécs belvárosához közel található, ahonnan könnyen elérhető a közeli horgásztó, és 30 kilométeres körzetben akár gyógyfürdők és borvidékek is megtalálhatók.

Jakab-hegy Vendégház Cserkút képei

Jakab-hegy Vendégház Cserkút vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Szép környezetben, rendkívül szimpatikus házigazdákkal, környezetbarát felszereléssel a Mecsek nyugati peremén, Cserkúton található vendégházat szívből ajánlom társaságoknak. A környék bővelkedik felfedezni valókban: Babás-szerkövek, Pálos kolostorromok, Zsongorkő, Árpád kori templom itt és a szomszédos Kővágószőlősön.

Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.01. - 2020.12.14.

Szállodák Cserkút környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Baranya Hotel Harkány
A Harkányi Gyógy- és Strandfürdő bejáratától harminc méterre található a háromcsillagos...
Dráva Hotel Thermal Resort Harkány
A Dráva Hotel Thermal Resort Harkányban, a Villányi-hegység lábánál fekvő mediterrán klímájú...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Évindító gasztronómiai wellness napok (min. 2 éj)
Húsvéti napok (min. 3 éj)

CserkútX