Jakab-hegy Vendégház Cserkút
7673 Cserkút, Petőfi Sándor utca 6.

Jakab-hegy Vendégház Cserkút a térképen

Jakab-hegy Vendégház Cserkút értékelése:

1. helyezett a 8 cserkúti szállás közül
181. helyezett Dél Dunántúlon - 515 szállás közül

Jakab-hegy Vendégház Cserkút bemutatkozása

A Jakab-hegy lábánál elhelyezkedő vendégház csenges, nyugodt környezetben várja vendégeit. A természetvédelmi terület Pécs belvárosához közel található, ahonnan könnyen elérhető a közeli horgásztó, és 30 kilométeres körzetben akár gyógyfürdők és borvidékek is megtalálhatók.

Jakab-hegy Vendégház Cserkút képei

Jakab-hegy Vendégház Cserkút vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Szép környezetben, rendkívül szimpatikus házigazdákkal, környezetbarát felszereléssel a Mecsek nyugati peremén, Cserkúton található vendégházat szívből ajánlom társaságoknak. A környék bővelkedik felfedezni valókban: Babás-szerkövek, Pálos kolostorromok, Zsongorkő, Árpád kori templom itt és a szomszédos Kővágószőlősön.

Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2021.07.02. - 2022.05.14.

Szállodák Cserkút környékén
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ametiszt Hotel Harkány
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Szenzációs senior akció (min. 5 éj)
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Nyári akció (min. 3 éj)

CserkútX