Jakab-hegy Vendégház Cserkút
7673 Cserkút, Petőfi Sándor utca 6.

Jakab-hegy Vendégház Cserkút a térképen

Jakab-hegy Vendégház Cserkút értékelése:

1. helyezett a 8 cserkúti szállás közül
184. helyezett Dél Dunántúlon - 506 szállás közül

Jakab-hegy Vendégház Cserkút bemutatkozása

A Jakab-hegy lábánál elhelyezkedő vendégház csenges, nyugodt környezetben várja vendégeit. A természetvédelmi terület Pécs belvárosához közel található, ahonnan könnyen elérhető a közeli horgásztó, és 30 kilométeres körzetben akár gyógyfürdők és borvidékek is megtalálhatók.

Jakab-hegy Vendégház Cserkút képei

Jakab-hegy Vendégház Cserkút vélemények

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Szép környezetben, rendkívül szimpatikus házigazdákkal, környezetbarát felszereléssel a Mecsek nyugati peremén, Cserkúton található vendégházat szívből ajánlom társaságoknak. A környék bővelkedik felfedezni valókban: Babás-szerkövek, Pálos kolostorromok, Zsongorkő, Árpád kori templom itt és a szomszédos Kővágószőlősön.

Jakab-hegy Vendégház
Cserkút
2 nap/1 éjszaka 3.200,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.09-ig

Szállodák Cserkút környékén
Ametiszt Hotel Harkány
Thermal Hotel Harkány Harkány
Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda Sikonda
A Sikonda Wellness Hotel, a Mecsek festői völgyében épült exkluzív wellness-fürdő és...
Wellness akció Harkányban (min. 2 éj)
Szenzációs senior akció (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

CserkútX