Club Dobogómajor Cserszegtomaj ★★★

Club Dobogómajor Cserszegtomaj
8372 Cserszegtomaj, Hévízi út 1.

Club Dobogómajor Cserszegtomaj a térképen

Club Dobogómajor Cserszegtomaj értékelése:

1. helyezett a 12 cserszegtomaji szállás közül
17. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Club Dobogómajor Cserszegtomaj bemutatkozása

A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal, stúdiószobákkal, saját étteremmel, hatalmas zöldterülettel, kényeztető szolgáltatásokkal valamint számos sportolási lehetőséggel várja a pihenésre vágyókat.

Club Dobogómajor Cserszegtomaj képei

Club Dobogómajor Cserszegtomaj

Club Dobogómajor Cserszegtomaj vélemények

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 18.
Régi vágyam volt meglátogatni ezt a helyet. Most sikerúlt 1 hétig élvezni azt a rengeteg szolgáltatást, melyeket ez az üdülőtelep nyújt. Az idő nyárias volt, ezért a kinti wellness medence egész nap rendelkezésre állt. Nagyon jó, hogy az étterem mellett egy kis bolt is van a vendégeknek. Remek pizzázó és fagyizó is van.

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hévíz mellé, társasággal, csoportprogram keretében érkeztünk erre a helyre. Még sosem jártam hasonlóban. Legjobban talán egy lakópark + campinghez (sátrak nélkül) tudnám hasonlítani. Kényelmes, nagy alapterületű komplett lakások, sőt házak találhatók itt, kiegészítve minden közösségi program lehetőségével.

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben szép tiszta apartmanok. Isteni a konyha, egy ötcsillagos szállodában is megállná a helyét! ! Udvarias a személyzet. Lovászat, falusi gazdasági udvar, játszótér, kisbolt, nyáron fürdőmedence, igényes parkosítás. Nagyon kicsi a wellness, jó szolgáltatásokkal, de nemhogy pihenni, de még leülni sem lehet szaunázás után, mert olyan kicsi, hogy székek sem férnek el benne.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, rendezett környezetben, tiszta, kényelmes szobák, kedves és figyelmes személyzet. A reggeli és vacsora finom és választékos. Sokkal többet kaptam mint amit vártam.
Válasz az értékelésre - 2019. június 21.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét vendégeink sora közt tudhatjuk majd Önöket!
Üdvözlettel: Club Dobogómajor
Sebestyén Laura (Club Dobogómajor)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nyaralni vágyóknak kiváló szálláshely lehet ha szeretik a természetet és az állatokat. Én konkrétan szilveszterezni indultam,mindig új helyet keresve,de ez kritikán aluli volt. Esőben és hidegben kisestélyiben és öltönyben kellett végigsétálni egy alig kivilágított,2 kilométeres parkon,a rendezvény helyszínére. Ruhatár nincs csak fogasok az előtérben amihez bárki hozzáférhet.
Válasz az értékelésre - 2019. április 30.
Kedves Vendégünk! Köszönjük észrevételét, igyekszünk az itt tartózkodást még kellemesebbé tenni. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét vendégeink sora közt tudhatjuk majd Önöket! Üdvözlettel: Club Dobogómajor

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden szép,jó. A bárban viszont esetleg két billiárd asztal is lehetne,igény lenne rá. . . Az ételek finomak,mindenki tud választani magának,esetleg gyümölcstál még odaférhetne:). . A szoba kényelmes,és hatalmas plusz,hogy konyha is van. A személyzet is segítőkész. Nagyon jó a hotel fekvése,ha lesz idő,visszatérünk,mert sok látnivalót idő híján nem volt megnézni Keszthelyen.

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus 4 őszi napot töltöttünk itt!
Csak ajánlani tudom!
Csodaszép helyen fekszik, a szállás komfortos, a szabadidős tevékenységek változatosak, sok látnivaló van a közelében!
Válasz az értékelésre - 2018. november 20.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését, reméljük, legközelebb is vendégeink között köszönthetjük Önöket!

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Most 2018. szetember 1-tól voltunk, nyaralni, bár tavaly is voltunk, nagyon jól éreztük magunkat. Minden meg van a jó pihenéshez szórakozáshoz, város nézéshez. Közel van a balaton, a Festetics kastély, ezeket érdemes megnézni. Van piac is ami olyan mint a bolha piac, ez is szórakoztató.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép volt a szállás,bár a mi szobánk messsze volt a főépülettől ami nem volt annyira praktikus( bár ez nem a szálloda hivája) Az étel mennyisége és minősége kielégitő volt. A személyzet rendkívűl segitőkész, figyelmes. Rengeteg ellazulási lehetőség van: szauna, gőzkabin, sókabin, fényszoba és pár kisebb medence.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes és szép udulofalu :) Számos lehetoséggel, csakis pozitívat tudunk írni rá! Gyermekekkel érkeztunk, akik nagyon családiasnak tartották a klassz házikókat. Minden szolgáltatás konnyen elérheto volt és a wellness is kiváló volt! Az étkezés is nagyon rendben volt, nekünk picit zavaró volt egy nagytestű kutya az reggelizők közt. . .

Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness használattal, masszázs kuponnal, Wi-fi elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 16.125 - 22.375,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Idill Hotel
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 12.650 - 20.350,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 7.250 - 8.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lorelei Vendégház
Gyenesdiás
6 nap/5 éjszaka 6.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Aurora Vendégház
4 nap/3 éjszaka 12.000 - 21.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hotel König
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Karos Wellness Apartman
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 9.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül
Érvényes: 2021.12.20-ig
Batthyány Kastélyszálló
Zalacsány
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, minigolf és footgolf pályahasználattal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 21.050 - 25.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 14.513 - 20.138,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.12.28-ig

Szállodák Cserszegtomaj környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
A Hotel Kapitány ****Superior Wellness közvetlenül a Sümegi Vár tövében épült, történelmi...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.
Balatoni nyár (min. 2 éj)

CserszegtomajX