Club Dobogómajor Cserszegtomaj ★★★

Club Dobogómajor Cserszegtomaj
8372 Cserszegtomaj, Hévízi út 1.

Club Dobogómajor Cserszegtomaj a térképen

Club Dobogómajor Cserszegtomaj értékelése:

1. helyezett a 12 cserszegtomaji szállás közül
14. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Club Dobogómajor Cserszegtomaj bemutatkozása

A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal, stúdiószobákkal, saját étteremmel, hatalmas zöldterülettel, kényeztető szolgáltatásokkal valamint számos sportolási lehetőséggel várja a pihenésre vágyókat.

Club Dobogómajor Cserszegtomaj képei

Club Dobogómajor Cserszegtomaj

Club Dobogómajor Cserszegtomaj vélemények

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 19.
Nagyon kellemes környezet, pihenésre tökéletes.Az apartmanok jól felszereltek.Étterem, söröző, lovarda, sőt, még olvasó sarok, könyvekkel is található.A wellness lehetne kicsit nagyobb, volt mikor zsúfolt volt. Mi nagyon jól éreztük magunkat. Autóval, sok minden könnyen megközelíthető.Hatalmas zöld területek, sétára kiválóan alkalmas.Állatbarát.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Kiváló elhelyezkedés, gyönyörű környezet, kiváló gasztronómiai élmény. Mivel sok a kis gyermek, elsősorban családosoknak lehet főnyeremény, hiszen a nagy területen igazán sok az élmény és mozgási lehetőség a gyerekek számára. A gyerekek estére garantáltan elfáradnak, a szülők is tudnak pihenni. Akiket a gyerekricsaj zavar ne ide menjen kipihenni magát.
Válasz az értékelésre - 2020. szeptember 2.
Köszönjük értékelését! Szállodánk személyzete nap mint nap azon fáradozik, hogy vendégeink kellemesen érezzék magukat nálunk, ezért számunkra nagyon fontos építő jellegű véleménye. Várjuk vissza szállodánkba! Üdvözlettel: Club Dobogómajor
Anna Lewandowska (Club Dobogómajor)

2020. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 2.
A szállás környezete gyönyörűen parkosított. A Hotel nagyon jó helyen van mindenhez közel. Sajnos a szobákban nincs klíma! A recepciós szerint majd lesz fizetősen :D Szinte mindenért fizetni kell - a WIFI egy hétre 3. 000 Ft volt, a parkolásért fizetni kellett, de a parkolóban kevés hely volt és nem volt este világítás. Kevés medence tele ugráló és pelenkás kisgyerekkel.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. június 18.
Régi vágyam volt meglátogatni ezt a helyet. Most sikerúlt 1 hétig élvezni azt a rengeteg szolgáltatást, melyeket ez az üdülőtelep nyújt. Az idő nyárias volt, ezért a kinti wellness medence egész nap rendelkezésre állt. Nagyon jó, hogy az étterem mellett egy kis bolt is van a vendégeknek. Remek pizzázó és fagyizó is van.

2019. augusztusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hévíz mellé, társasággal, csoportprogram keretében érkeztünk erre a helyre. Még sosem jártam hasonlóban. Legjobban talán egy lakópark + campinghez (sátrak nélkül) tudnám hasonlítani. Kényelmes, nagy alapterületű komplett lakások, sőt házak találhatók itt, kiegészítve minden közösségi program lehetőségével.

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű környezetben szép tiszta apartmanok. Isteni a konyha, egy ötcsillagos szállodában is megállná a helyét! ! Udvarias a személyzet. Lovászat, falusi gazdasági udvar, játszótér, kisbolt, nyáron fürdőmedence, igényes parkosítás. Nagyon kicsi a wellness, jó szolgáltatásokkal, de nemhogy pihenni, de még leülni sem lehet szaunázás után, mert olyan kicsi, hogy székek sem férnek el benne.

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, rendezett környezetben, tiszta, kényelmes szobák, kedves és figyelmes személyzet. A reggeli és vacsora finom és választékos. Sokkal többet kaptam mint amit vártam.
Válasz az értékelésre - 2019. június 21.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét vendégeink sora közt tudhatjuk majd Önöket!
Üdvözlettel: Club Dobogómajor
Sebestyén Laura (Club Dobogómajor)

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nyaralni vágyóknak kiváló szálláshely lehet ha szeretik a természetet és az állatokat. Én konkrétan szilveszterezni indultam,mindig új helyet keresve,de ez kritikán aluli volt. Esőben és hidegben kisestélyiben és öltönyben kellett végigsétálni egy alig kivilágított,2 kilométeres parkon,a rendezvény helyszínére. Ruhatár nincs csak fogasok az előtérben amihez bárki hozzáférhet.
Válasz az értékelésre - 2019. április 30.
Kedves Vendégünk! Köszönjük észrevételét, igyekszünk az itt tartózkodást még kellemesebbé tenni. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét vendégeink sora közt tudhatjuk majd Önöket! Üdvözlettel: Club Dobogómajor
Szilágyi László (Club Dobogómajor)

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden szép,jó. A bárban viszont esetleg két billiárd asztal is lehetne,igény lenne rá. . . Az ételek finomak,mindenki tud választani magának,esetleg gyümölcstál még odaférhetne:). . A szoba kényelmes,és hatalmas plusz,hogy konyha is van. A személyzet is segítőkész. Nagyon jó a hotel fekvése,ha lesz idő,visszatérünk,mert sok látnivalót idő híján nem volt megnézni Keszthelyen.
Válasz az értékelésre - 2019. április 30.
Szilágyi László (Club Dobogómajor)

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus 4 őszi napot töltöttünk itt!
Csak ajánlani tudom!
Csodaszép helyen fekszik, a szállás komfortos, a szabadidős tevékenységek változatosak, sok látnivaló van a közelében!
Válasz az értékelésre - 2018. november 20.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését, reméljük, legközelebb is vendégeink között köszönthetjük Önöket!

Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 33.990,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2020.12.29. - 2021.01.02.
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel, wellness használattal, gyermekprogramokkal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.24. - 2020.12.26.
Idill Hotel
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 12.650 - 20.350,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 6.250 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Orwa Apartman II.
Zalakaros
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
József Apartman
Boni Családi Wellness Hotel
Zalakaros
3 nap/2 éjszaka 6.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal
2020.10.23. - 2020.11.01.
Hotel Wolf
4 nap/3 éjszaka 8.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.03.01-ig
Sirály Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Villa Classica
Pápa
2 nap/1 éjszaka 17.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és Safari klub használattal, kávé és tea bekészítéssel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness és fitness terem használattal, kedvezményekkel, tekepálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Cserszegtomaj környékén
Palace Hotel  Hévíz
Hotel Vital Zalakaros
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Őszi kényeztetés a Palace-ban (min. 2 éj)
Őszi-téli csobbanás (min. 2 éj)
Spirit alakformálás (min. 3 éj)

CserszegtomajX