Denis: Elrontott szilveszter - Club Dobogómajor Cserszegtomaj

Club Dobogómajor Cserszegtomaj értékelése
1. helyezett a 12 cserszegtomaji szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Elrontott szilveszter

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 3. - 2 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nyaralni vágyóknak kiváló szálláshely lehet ha szeretik a természetet és az állatokat.Én konkrétan szilveszterezni indultam,mindig új helyet keresve,de ez kritikán aluli volt.Esőben és hidegben kisestélyiben és öltönyben kellett végigsétálni egy alig kivilágított,2 kilométeres parkon,a rendezvény helyszínére.Ruhatár nincs csak fogasok az előtérben amihez bárki hozzáférhet.Kocsival bemenni tilos,tehát a bőröndöt cipelhetik a szobákig szintén,vagy gumis kocsin elhúzhatják ha szeretik a falusi idillt.A wellnesshez is gyalogolni kell ami hidegben nem igazán tetszett és sajnos csak egy mini szekrényben lehet elzárni a ruhákat,nyáron mert télen nem fér be semmi.A gasztro élvezetek is kritikán aluliak,mind a reggeli,mind a vacsora és a szilveszteri menü is nívón aluli volt.Fantázia nélküli menü,bennem a menzát idézte fel.A kannás borra inkább illett a tablettás jelző,a kávé ihatatlan kommersz,ha jót akartam inni akkor a recepción egy középkategóriás olasz kávét már tudtam rendelni,természetesen borsos felárért mint minden mást.A retró bulinak beharangozott zene inkább hasonlított koncertre mint jól táncolható bulira,ezt az üres parkett is tükrözte.Ajánlom olyanoknak akik szeretik az önellátást és a világtól való elbújást.Összegezve és összehasonlítva az eddigi szilveszterekkel,az ár nem tükrözi a szolgáltatás minőségét,tízből csak két pontot ér.

Ennyire tetszett: Szörnyű
Személyzet:
Ár / érték arány: Szörnyű
Szolgáltatások: Szörnyű
Étkezés: Szörnyű

Szeretnéd követni Denis felhasználót?    Igen

2019. április 30. - Club Dobogómajor válasza Denis értékelésére:
Kedves Vendégünk! Köszönjük észrevételét, igyekszünk az itt tartózkodást még kellemesebbé tenni. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét vendégeink sora közt tudhatjuk majd Önöket! Üdvözlettel: Club Dobogómajor
Szilágyi László (Club Dobogómajor)
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
8372 Cserszegtomaj
Hévízi út 1.

2019. augusztus 25.
Hévíz mellé, társasággal, csoportprogram keretében érkeztünk erre a helyre. Még sosem jártam hasonlóban. Legjobban talán egy lakópark + campinghez (sátrak nélkül) tudnám hasonlítani. Kényelmes, nagy alapterületű komplett lakások, sőt házak találhatók itt, kiegészítve minden közösségi program...

2019. július 27.
Gyönyörű környezetben szép tiszta apartmanok. Isteni a konyha, egy ötcsillagos szállodában is megállná a helyét!! Udvarias a személyzet. Lovászat, falusi gazdasági udvar, játszótér, kisbolt, nyáron fürdőmedence, igényes parkosítás. Nagyon kicsi a wellness, jó szolgáltatásokkal, de nemhogy...

2019. június 14.
Nagyon szép, rendezett környezetben, tiszta, kényelmes szobák, kedves és figyelmes személyzet. A reggeli és vacsora finom és választékos. Sokkal többet kaptam mint amit vártam.

Club Dobogómajor, Cserszegtomaj kiemelt csomagajánlatai
 - Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, masszázs kuponnal, Wi-fi elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020-06-01 - 2020-08-31
 - Őszi Szünet Dobogó-módra (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel, kedvezményekkel, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-22 - 2020-11-01
 - Szeptemberi Őszi Kaland (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, teke- és teniszpálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-30 - 2020-09-30