Janek: Kellemes pünkösd Dobogómajorban - Club Dobogómajor Cserszegtomaj

1. helyezett a 12 cserszegtomaji szállás közül

Kellemes pünkösd Dobogómajorban

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 14. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Nagyon szép, rendezett környezetben, tiszta, kényelmes szobák, kedves és figyelmes személyzet. A reggeli és vacsora finom és választékos. Sokkal többet kaptam mint amit vártam.

Szeretnéd követni Janek felhasználót?    Igen

2019. június 21. - Club Dobogómajor válasza Janek értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük értékelését. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét vendégeink sora közt tudhatjuk majd Önöket!
Üdvözlettel: Club Dobogómajor
Sebestyén Laura (Club Dobogómajor)
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
8372 Cserszegtomaj
Hévízi út 1.

2019. augusztus 25.
Hévíz mellé, társasággal, csoportprogram keretében érkeztünk erre a helyre. Még sosem jártam hasonlóban. Legjobban talán egy lakópark + campinghez (sátrak nélkül) tudnám hasonlítani. Kényelmes, nagy alapterületű komplett lakások, sőt házak találhatók itt, kiegészítve minden közösségi program...

2019. július 27.
Gyönyörű környezetben szép tiszta apartmanok. Isteni a konyha, egy ötcsillagos szállodában is megállná a helyét!! Udvarias a személyzet. Lovászat, falusi gazdasági udvar, játszótér, kisbolt, nyáron fürdőmedence, igényes parkosítás. Nagyon kicsi a wellness, jó szolgáltatásokkal, de nemhogy...

2019. január 3.
Nyaralni vágyóknak kiváló szálláshely lehet ha szeretik a természetet és az állatokat.Én konkrétan szilveszterezni indultam,mindig új helyet keresve,de ez kritikán aluli volt.Esőben és hidegben kisestélyiben és öltönyben kellett végigsétálni egy alig kivilágított,2 kilométeres parkon,a rendezvény...

Club Dobogómajor, Cserszegtomaj kiemelt csomagajánlatai
 - Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, masszázs kuponnal, Wi-fi elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020-06-01 - 2020-08-31
 - Őszi Szünet Dobogó-módra (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel, kedvezményekkel, wellness használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-22 - 2020-11-01
 - Szeptemberi Őszi Kaland (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 17.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, teke- és teniszpálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-30 - 2020-09-30