Kiváló 2019. júniusban, barátokkal járt ittÉrtékelt: 2019. június 14.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Nagyon szép, rendezett környezetben, tiszta, kényelmes szobák, kedves és figyelmes személyzet. A reggeli és vacsora finom és választékos. Sokkal többet kaptam mint amit vártam.
A szálloda parkja nagyon szép és nagy.A szállások hangulatosak,sok épületben lehet megszállni. egyetlen negativum,hogy a falak vékonyak.A Wellness is több épületben igénybe vehető. Ha sok a vendég kicsit szűkös a beltéri rész,de nyáron amikor müködik a kinti medence is -akkor...
A Wellness részleg nem tudja az igényeket kielégíteni ! A felnőtt részen néhány vendég túlzottan hangos volt az uszodai részen nem működött a szauna az infra szauna kicsi , várakozni kellett , nehézkes a megközelítése . A Környezeti adottságai a Majornak ideálisak ! A Külső környezet szépen ,...