Csévharaszti pusztatemplom Csévharaszt

Csévharaszti pusztatemplom Csévharaszt
Csévharaszti pusztatemplom CsévharasztCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt
Csévharaszti pusztatemplom CsévharasztCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt

Csévharaszti pusztatemplom Csévharaszt bemutatkozása

A pusztatemplom XII. században épülhetett, ma csak az egyik falának a megmaradt része látható, melyet ásatással 1997-ben bontottak ki. A nyugati fal kb. 5 méter magas része ma is áll.

Nyerges Hotel Termál Monor - Napi ár félpanzióval
Relax Wellness Félpanzióval - teljes előrefizetéssel
Duna Relax Hotel Ráckeve

Csévharaszti pusztatemplom Csévharaszt vélemények

2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Érdekes 2022. november 13.a párjával járt itt
Néha hiba rábízni magadat a navigációs eszközökre. Mi néha nem is egyet működtetünk, változó sikerrel. Gondoltam, hogy na itt ez az út, éppen átvezetett az autópálya felett a túloldalra Inárcsról, nézzük, érdemes-e az erdei utakon folytatni. . . mert a térképen láthatóan közel van ez a keresett hely.
Csévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - Külső képCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - EgyébCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - EgyébCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - Külső képCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - Külső képCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - Külső képCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - EgyébCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - EgyébCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - Külső képCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - Külső képCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - EgyébCsévharaszti pusztatemplom Csévharaszt - Egyéb