Bohém Kávéház és Étterem Csongrád

Bohém Kávéház és Étterem Csongrád
Bohém Kávéház és Étterem CsongrádBohém Kávéház és Étterem Csongrád
Bohém Kávéház és Étterem CsongrádBohém Kávéház és Étterem Csongrád

Bohém Kávéház és Étterem Csongrád bemutatkozása

Éttermünk 2002 óta üzemel. Csongrád központjában könnyen megközelíthető helyen található. Összes férőhely 180 fő, melyből 30 fő cukrászdai rész, 20 fő nyári időszakban nyitott rész, a fennmaradó 130 főt befogadó rész, egész évben üzemelő fedett étterem. Éttermünk előtt 20 férőhelyes parkoló található.

Nyugi Tanya Magyartés - November 1.
November 1.
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Bohém Kávéház és Étterem Csongrád vélemények

2019. április 8.a párjával járt itt
Hangulatos hely, kedves személyzet, finom ételek és desszertek. Minden évszakra meg van, hogy miért jövünk ide. Hidegebb évszakokban szauna után, salátázni és pizzázni. Melegebb évszakokban fagyizni vagy sütizni. Évfordulók alkalmából romantikus vacsorázni. Alkalmas nagyobb társaságoknak, bármilyen alkalomból.
Kiváló 2014. július 1.a párjával járt itt
Sokadik alkalommal ebédeltünk az étteremben, és most sem csalódtunk! Udvarias személyzet, finom ételek, nagy választék. Kifogástalan a tisztaság, az ételek árai nagyon barátságosak. A grillezett harcsa nagyon finom volt, a párolt zöldséget itt tudják a legjobban elkészíteni! Mindenkinek ajánlani tudom!
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. május 29.barátokkal járt itt
Mindig is imádtam a Bohémot különleges hangulata és finom ételei miatt. Bár a tulajdonosváltás nem tett jót az étteremnek, azért időnként még vissza-visszajárunk ide. A pizzák összementek az évek során, a borok és üdítők felmelegedtek és a frissensültek sem az igaziak, de a hagymaleves és a lepény még mindig a régi!
Kiváló 2013. szeptember 30.barátokkal járt itt
Ez a hely nekem nagyon tetszett. Nagyon jó a hangulat, gyors a kiszolgálás, a WC-k tiszták. A pincérek és pincérnők nagyon kedvesek és közvetlenek. Fizetni lehet többféleképpen is. Bankkártyával vagy készpénzzel. A hely atmoszférája is nagyon jó.
Bohém Kávéház és Étterem Csongrád a térképen
6640 CsongrádFő u 20
• billiárd, darts • csocsó • DJ • élő zene • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
grill ételek
Zene
Élőzene: blues, diszkó, rock, rock&roll
1400 Ft (kb. ár)
Soproni, Cseh sörök