Vetsera

Vetsera adatlapja

Regisztráció2014.04.09
Utoljára itt2014.09.25

Gyenge 2014. április 9. járt itt
A Deák téren lévő tejivóval nem volt rossz tapasztalatom, a Corvinnál azonban nagyot csalódtam: a péksütemény, amit rendeltem, csontszáraz volt. Ez alapjában véve nem lenne megbocsáthatatlan, viszont úgy gondolom, hogy egy olyan hely, amely a sajtóban folyamatosan hangoztatja, hogy mennyire ad magára és hogy bár drágább az átlagnál, megéri idejönni, mert igényes, minőségi ételt-italt kapunk, ilyesmit nem engedhet meg magának.
2014. április 9.barátokkal járt itt
Jártam mind a Deák téren lévő, mind a Corvin Negyednél megnyílt Cserpes Tejivóban. Az előbbinél nem volt probléma: korrekt kiszolgálás (semmi extra, de ekkora forgalom és ilyen jellegű "étterem" mellett több nem is elvárható). Az étel-ital rendben volt, a helyiségek pedig nagyon hangulatosak.
Átlagos 2014. április 9.a párjával járt itt
Az étteremtől magától nem voltam elájulva: a kiszolgálás korrekt, a hangulat kellemes, de nem különösebben megkapó. Ami a hely különlegességét adja, az a máshol el nem érhető ételek szervírozása. Mi krokodilhúst kóstoltunk, ami ízre kellemes volt, állagra viszont az egyik fogás hihetetlenül rágósra sikerült.