Ide weszternizáltunk

Gringos Pub Pizzéria & Étterem CsongrádGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád a térképen

2023. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2023. július 23.
Kb. egy hete Csongrádon átgurulva felmerült, hogy együnk itt ebédet. Miután Szentes felé tartottunk, adott volt az útvonal. Ez a hely meg itt ácsorgott az út szélén. Kint ültek páran a teraszon, bent meg szinte senki. Inkább menüs emberek jöttek-mentek, de azok is inkább elvitték. A fogadtatás barátságos, az indián, az ördög tudja, hogy miért, a kályha tetején fekszik, pisztolyok vannak, kaktusz, vadnyugat-fíling. Az étel korlátozott választék pár fogás közül lehet választani talán. Kértem grilltálat, de aztán szóltam, hogy előtte lehet, hogy ennék egy kevéske krumplilevest, de csak nagyon kicsit, ha lehet. Lehet, erre kihoztak egy nagy tállal. Ez a kicsi?? Igen, ez a kicsi, látnám csak a nagyot, az mekkora! A leves elképesztően olcsó volt, de egész ehető. Többször is merítettem, de csak nagyon módjával. A grilltál kifejezetten szerethető volt, ittam valami üdítőket is, és ketten együtt a feleségemmel kb. 5000 forintért nagyon jól meg is ebédeltünk! Ajánlom is mindenkinek, minek mennél máshová többet fizetni rosszabb ételért??
Hangulat:Átlagos
Ár / érték arány:Kiváló
Gringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - BelsőGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - EgyébGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - EgyébGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - EgyébGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - EgyébGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - EgyébGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - EgyébGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - BelsőGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - BelsőGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - Étel/italGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - Étel/italGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - Étel/italGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - BelsőGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - Külső képGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - BelsőGringos Pub Pizzéria & Étterem Csongrád - Egyéb
Nyugi Tanya Magyartés - November 1.
November 1.
10.31-11.03.