HULAMA: Nagyon jó és bármikor visszatérnénk. - Panoráma Szálláshely Csongrád

Panoráma Szálláshely Csongrád értékelése
2. helyezett a 10 csongrádi szállás közül

Nagyon jó és bármikor visszatérnénk.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Interneten szörfözve találtam a Panoráma Szálláshelyet amiről megtudtam, hogy a bevezető út és a folyó között helyezkedik el és a Tiszára van kilátás, vele szemben a másik oldalon a Fortuna Panzió nevű szálláshelyük van, ahonnan nem lehet látni a folyót, csak fákat. Mégis inkább azt választottuk és nagyon jól döntöttünk. A tisztaság az első, amit megnézek, ami teljesen rendben volt. Igényesen tervezett az egész épület, légkondis, wifis minden helyiség, a szobákban hűtőszekrény, síkképernyős televízió. Van még egy dolog, ami sok helyen zavar: az ágy, a nem megfelelő matraccal. Itt az is tökéletes minőségű, nagyon jó volt rajta aludni. A közös konyha is igényes, mindenkinek saját zárható szekrénye van benne az étkezéshez szükséges dolgok, csak az ételkészítés kellékei vannak nyílt helyen. Egy dolog hiányzott: egy kis polc a fürdőszobában. Az udvaron grillezési lehetőség, csocsó, 12 személy részére "party" lehetőség napernyővel. Parkolási lehetőség az udvarban. Az alkalmazott, akivel naponta találkoztunk egy kedves, segítőkész hölgy, bármivel lehetett hozzá fordulni. Összességében elégedettek voltunk és nagyon jó döntés volt ezt a panziót választani. Ajánlani tudom jó szívvel bárkinek.

Ár / érték arány: Átlagos
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni HULAMA felhasználót?    Igen

6640 Csongrád
Körös-torok 66.

2018. június 23.
Első alkalommal jártunk Csongrádon. Véletlenül esett a választás a Fortuna Panzióra, ami jó döntésnek bizonyult. Csend, madárcsicsergős reggelek, kényelmes alvási lehetőséggel. Tisztaság rendben. Alapfelszereltség minden helyiségben a klíma, ami a nagy melegben nagyon kellemes hőfokot biztosít....