Csopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak

4,6
a 30 csopaki étterem közül
büfé
Csopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak
Csopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand CsopakCsopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak

Csopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak bemutatkozása

A csopaki Kincses Bolt tulajdonosai 2000 óta foglalkoznak szőlészettel és borászattal. Szerettek volna egy olyan helyet, ahol a helyiekkel és az itt nyaralókkal is megismertethetik boraikat. Így született meg és jött létre a Kincses bolt.

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
04.22-10.11.
Danubius Hotel Annabella Balatonfüred

Csopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak vélemények

Kiváló 2019. június 4.gyerekekkel járt itt
A Kincses bolt a Petrányi pincészet mintaüzlete alighanem a csopaki strandon, bejárattal az Örkény sétány felől is. Van némi harapnivaló is, jómagam a borokat réeszítettem előnyben. Az ifjú, csinos és dekoratív megjelenésű felszolgáló tisztában volt a házasítások összetételével, amit díjaztam.
Csopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak - Étlap/itallapCsopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak - Étlap/itallapCsopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak - Külső képCsopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak - Külső képCsopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak - BelsőCsopaki Kincses Bolt - Csopaki Strand Csopak - Belső