Kiváló 2016. augusztusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. október 18.
Ajánlom a helyet másoknak is!
Nyaranta többször megfordulunk itt. Mivel az út mellett van közvetlenül - eltéveszthetetlen, és a külcsín is tesz érte, hogy felfigyeljenek rá az autósok. Párom a babgulyás ételéért szereti ezt a csárdát. A személyzet utóbbi időkben láthatólag leginkább diákokból állt, de ez nem von le semmit a lényegből. Főszezonba is tudtunk korrekt módon ebédelni, hangulatos közegben.
Csak dicsérni tudom!!!Hatvanban lakunk és Csopakon nyaralunk 5.éve!Minden alkalommal ide járunk étkezni!Nagyon szép hely,kiválóak az ételek(kiváló a szakács)és kiváló kiszolgálás!!!További sok sikert,sok vendéget és jó egészséget kívánunk Sándornak és családjának!
Különösen feltűnt a kedves fiatal hölgy kiszolgálása. Mindenre figyelt és nagyon kedves volt,ritka vendéglátó aki ennyire vendégcentrikus. A szakácsot is dicsérni kell,mert az ételek finomak ízletesek voltak. Máskor is ide jövünk! Anna
Kedves, segítőkész személyzet. Nagyon gyorsan kihoztak mindent. Finomak voltak az ételek. Ízlésesen szervirozva. Nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is el fogunk jönni.