Kerekedi Csárda Csopak

CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Kerekedi Csárda Csopak vélemények

Kiváló 2023. december 30.családjával járt itt
Nagyon szép volt tiszta és letisztult máskor is vissza látogatók ide ha erre járok. Az étel ízletes volt. A kiszolgálás gyors. A pincérek kedvesek, és aranyosak. A légkört családiasnak véltem.
Kiváló 2023. augusztus 12.családjával járt itt
Az ételek nagyon finomak voltak,a kiszolgálás lehetett volna kicsit rugalmasabb, jobban odafigyelhwttek volna a vendégekre. Ezt le számítva, jó volt
Kerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - Egyéb
Kiváló 2023. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Szuper hely!!! Finom ételek! Tökéletes csárda hangulat!
Nagyon kedves tulaj és felszolgálók! Csak ajánlani tudom! Bence fiam kedvenc helye!
Kiváló 2023. május 30.családjával járt itt
A nagy forgalom ellenére,kedves és gyors ki szolgálas nagyon finom ételek és legközelebb is jövünk!
Gyenge 2023. március 15.a párjával járt itt
Érkezésünk után 10 percig nem vettek tudomást rólunk. A végre előkerülő felszolgáló hölgyet megkértük, hogy törölje le az asztalt, ami nem nagyon sikerült. Sebaj, megoldottuk mi . Halászlevünk megérkezett bográcsban, kb háromnegyed adag a máshol megszokottakhoz képest. Harcsahalászlé, természetesen afrikai harcsából, folyami harcsa áráért.
Kiváló 2022. szeptember 17.a párjával járt itt
Nagyon finom, îzletes volt az étel. Gyors volt a kiszolgálás. Antal nagyon kedves és figyelmes felszolgáló. Máskor is betérünk. Köszönjük
Kerekedi Csárda Csopak - Egyéb
2055
2022. április 24.a párjával járt itt
Hehehe. . . ha elolvassuk itt az értékeléseket, vagy a Google értékeléseit, be sem jövünk ide, fúj, kinek kell ez? Szerencsére nem olvastuk el. Úgy kerültünk ide, hogy Veszprémnél mindenfelé építik a körgyűrűt, nem lehet ám akárhol csak úgy kijönni, lejönni a Balatonhoz, nekünk itt sikerült.
Kerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - BelsőKerekedi Csárda Csopak - BelsőKerekedi Csárda Csopak - BelsőKerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - Étlap/itallapKerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - BelsőKerekedi Csárda Csopak - BelsőKerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - Külső képKerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - Étlap/itallapKerekedi Csárda Csopak - Étel/italKerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - EgyébKerekedi Csárda Csopak - Egyéb
Gyenge 2021. augusztus 25.barátokkal járt itt
Távolról tetsző megjelenés, közelről már árnyaltabb kép. A padokon lévő párnák foltosak, koszosak. A közelben darazsak fészkelhetnek, a jelenlétük már zavaró volt, de végül is valahol nekik is élni kell. A kiszolgálás néha súrolta a flegmaság határát, de egy pincérnek is lehet rossz napja.
Kiváló 2021. július 5., csoporttal járt itt
5 fős társasággal a hétvégi forgalmas ebédidő ellenére is pontosan és gyorsan megkaptuk a rendelt ételeket, melyek: változatos módon elkészített halakból álló fatál, igazi házias csülkös bableves, tökéletesen elkészített sörben pácolt csülök és az egyedülálló palacsinták rétesben.
Gyenge 2020. szeptember 13.családjával járt itt
Külsőleg hangulatos hely, szép épület, kellemes kert, de...Átlagos, középszerű és jellegtelen ízek. Udvarias, de szemelytelen kiszolgálás. A számlát a végen nagyon lassan hozták. A környezete nagyon csalogató, az étlapon hatalmas a választék,de az ételek ízei nem győztek meg.