Vígmolnár Csárda Csopak
8229 Csopak, Kőkorsó utca 1.

Vígmolnár Csárda Csopak a térképen

Szállások Csopak városában
Wellness csomagok Csopak városában

Vígmolnár Csárda Csopak vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Már régóta szemezgettem a hellyel, de csak az idén volt alkalmam betérni az étterembe. Finom rozéfröccsöt ittam a nagy nyári melegben míg kihozták az ebédünket. Nagy örömünkre egy igazi magyaros, nyári étel töltöttpaprika is volt. Igaz, már ízvilág az édesítés terén, mint amit odahaza készítek. Én a különlegességnek számító bikafarkat választottam.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A Vígmolnár csárdára a Top 100 Dining Guide kalauz hívta fel a figyelmem, egyébként vélhetően benne vannak egyéb balatoni kalauzokban is. A terasz rendkívül hangulatos, a beltér is megnyerő, a kiszolgálás kitűnő, az árak helyhez mértek, mi nem tartottuk őket elrugaszkodottaknak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Nem először jártunk az étteremben, mindig elégedetten távoztunk. Legutóbb nem tudtunk ott ebédelni, mert annyira teltház volt, így előre foglaltunk asztalt. Most először találkoztunk az új étlappal, kicsit csalódott voltam, hogy a libamáj lekerült róla. A választékot egy picit kevésnek tartom, egy-egy ételből jó lenne legalább két féle variációból választani.

2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.
Két alkalommal is jártam ebben az étteremben és mindkétszer kellemes élményekkel gazdagodva távoztam. Az étterem szép környezetben, közvetlenül a főút mellett található, aminek elég nagy parkolója van. Nyáron kültéren is helyet foglalhatnak a vendégek. Nem túl nagy az étlap választéka, viszont a rajta található ételek annál különlegesebbek.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Családdal voltunk és nagyon kellemesen csalódtam a helyben. Viszonylag kevés étel van az étlapon, de minden, amit választottunk, egészen különlegesen finom volt. Annak ellenére, hogy sokan voltak az étteremben, nem kellett sokat várni. A kiszolgálás gyors volt és professzionális. Az árak ugyan nem alacsonyak, viszont a cserébe kapott szolgáltatás bőven megéri.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28.
Szép szeptemberi napon "hirtelen felindulásból" tértem vissza az étterembe: 42 éve nem jártam ott. Lenyűgöző volt már a dekoráció is: hímzett fehér terítő, magyaros, de nem magyarkodó tálkák, edények az asztalon, ízléses virágok, fűszernövények. . . Rövid, de változatos étlap, nagyon kedves és figyelmes kiszolgálás.

varadym TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szép kellemes környezet, igaz a fő út nincs messze,de a malomkerék feledteti. A terasz is hangulatos, a kiszolgálás nem volt gyors, de lassú sem, viszont pontos volt. Vannak étel különlegességeik, a halászlé átlagos volt nekem, igaz Szegeden sem ettem jobbat –igaz csak egy helyen próbáltam . Hangulatos és ízlésesen felújították, ez az árakon sajnos meg is érződik.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Kellemes hely, viszonylag sok vendéggel. A személyzet néha nincs a helyzet magaslatán, s néhány számunkra lényeges információt elhallgattak, illetve nem kaptunk megfelelő tájékoztatást pl a fizetési módokkal kapcsolatban.
csárdatálat rendeltünk, bőségesen jól laktunk vele.
Ár-érték arányban megfelelő.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
3300ft alatt főétel nincs is! 520ft egy 2dl-es cola például! Egy halas főétel, amit filézve hirdetnek, természetesen szálkát tartalmaz. Illetve féladagnak nevezhető a főétel!

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely nagyon hangulatos. Az ételek nagyon finomak voltak, a pincérek kedvesek, villám gyorsan megkaptuk az ételeket.

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Hétkanyar Vendégház
Nagyvázsony
2020.10.25. - 2021.10.23.
Echo Residence All Suite Hotel
Tihany
2020.10.22. - 2021.10.23.
Fresh Hotel
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, késői kijelentkezéssel, Wi-Fi internet elérhetősséggel
2020.09.01. - 2021.04.30.
AAA Apartman Balatonfüred
2020.10.23. - 2021.10.23.
Tea Apartman
Balatongyörök
2021.03.02. - 2021.10.23.
Hotel Bakony
Bakonybél
3 nap/2 éjszaka 8.689 - 34.046,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, játékos túrával, ping-pong, kártya és társasjátékok használatával
2019.03.11. - 2022.09.12.
Astoria Hotel és Étterem
3 nap/2 éjszaka 17.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, városnézéssel, masszázzsal, borkóstolóval
2020.10.23. - 2020.10.25.
Hotel Historia & Historante
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 11.835 - 14.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.11.22. - 2020.12.31.
Jókai Villa
1-2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményekkel, szaunarészleg használattal, ajándék pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.01. - 2021.02.28.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2020.10.23. - 2020.12.31.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
2021.04.30. - 2021.09.25.
Pelso Panzió
3-6 éjszaka 18.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szilveszteri gálavacsorával, bállal és tombolával, pezsgős koccintással, wellness-részleg használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.03.

Szállodák Csopak környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Csopak
Hotel Yacht Wellness & Business Csopak
Télbúcsúztató (min. 2 éj)
Szilveszteri pezsgés Balatonfüreden (min. 3 éj)
Novemberi lustálkodás (min. 2 éj)

Vígmolnár Csárda CsopakX