Vígmolnár Csárda Csopak
8229 Csopak, Kőkorsó utca 1.

Vígmolnár Csárda Csopak a térképen

Szállások Csopak városában
Wellness csomagok Csopak városában

Vígmolnár Csárda Csopak vélemények

Mobilról küldte. | 2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 24.
Októberben egy hétfői ebédhez választottam a helyet. Sokszor láttam hogy a parkolója tele van úgy gondoltam jólehet. Nem is csalódtunk. Délre foglaltunk asztalt amit jól tettünk mert 1órára megtelt a fedett kerthelység. Az étlap magyaros ételeket kínál az adagok is jók. 10-en voltunk mindenki ebédjét szinte egyszerre hozták.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Már régóta szemezgettem a hellyel, de csak az idén volt alkalmam betérni az étterembe. Finom rozéfröccsöt ittam a nagy nyári melegben míg kihozták az ebédünket. Nagy örömünkre egy igazi magyaros, nyári étel töltöttpaprika is volt. Igaz, már ízvilág az édesítés terén, mint amit odahaza készítek. Én a különlegességnek számító bikafarkat választottam.
Tapolca
Deszk
Battonya
Létavértes

2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
A Vígmolnár csárdára a Top 100 Dining Guide kalauz hívta fel a figyelmem, egyébként vélhetően benne vannak egyéb balatoni kalauzokban is. A terasz rendkívül hangulatos, a beltér is megnyerő, a kiszolgálás kitűnő, az árak helyhez mértek, mi nem tartottuk őket elrugaszkodottaknak.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Nem először jártunk az étteremben, mindig elégedetten távoztunk. Legutóbb nem tudtunk ott ebédelni, mert annyira teltház volt, így előre foglaltunk asztalt. Most először találkoztunk az új étlappal, kicsit csalódott voltam, hogy a libamáj lekerült róla. A választékot egy picit kevésnek tartom, egy-egy ételből jó lenne legalább két féle variációból választani.

2017. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.
Két alkalommal is jártam ebben az étteremben és mindkétszer kellemes élményekkel gazdagodva távoztam. Az étterem szép környezetben, közvetlenül a főút mellett található, aminek elég nagy parkolója van. Nyáron kültéren is helyet foglalhatnak a vendégek. Nem túl nagy az étlap választéka, viszont a rajta található ételek annál különlegesebbek.

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 16.
Családdal voltunk és nagyon kellemesen csalódtam a helyben. Viszonylag kevés étel van az étlapon, de minden, amit választottunk, egészen különlegesen finom volt. Annak ellenére, hogy sokan voltak az étteremben, nem kellett sokat várni. A kiszolgálás gyors volt és professzionális. Az árak ugyan nem alacsonyak, viszont a cserébe kapott szolgáltatás bőven megéri.

2016. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 28.
Szép szeptemberi napon "hirtelen felindulásból" tértem vissza az étterembe: 42 éve nem jártam ott. Lenyűgöző volt már a dekoráció is: hímzett fehér terítő, magyaros, de nem magyarkodó tálkák, edények az asztalon, ízléses virágok, fűszernövények. . . Rövid, de változatos étlap, nagyon kedves és figyelmes kiszolgálás.

varadym TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 31. - 3 látogató hasznosnak vélte
Szép kellemes környezet, igaz a fő út nincs messze,de a malomkerék feledteti. A terasz is hangulatos, a kiszolgálás nem volt gyors, de lassú sem, viszont pontos volt. Vannak étel különlegességeik, a halászlé átlagos volt nekem, igaz Szegeden sem ettem jobbat –igaz csak egy helyen próbáltam . Hangulatos és ízlésesen felújították, ez az árakon sajnos meg is érződik.

Körmi TOP szállásértékelő
Körmi TOP étteremértékelő
Körmi TOP egyébhely értékelő
2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 30.
Kellemes hely, viszonylag sok vendéggel. A személyzet néha nincs a helyzet magaslatán, s néhány számunkra lényeges információt elhallgattak, illetve nem kaptunk megfelelő tájékoztatást pl a fizetési módokkal kapcsolatban.
csárdatálat rendeltünk, bőségesen jól laktunk vele.
Ár-érték arányban megfelelő.

Mobilról küldte. | 2015. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
3300ft alatt főétel nincs is! 520ft egy 2dl-es cola például! Egy halas főétel, amit filézve hirdetnek, természetesen szálkát tartalmaz. Illetve féladagnak nevezhető a főétel!

Legnépszerűbb csomagok Csopakon és környékén
Holiday Hotel Csopak
Csopak
6 nap/5 éjszaka 9.390 - 33.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.05.21. - 2022.12.04.
Hotel Historia Malomkert
Veszprém
2 nap/1 éjszaka 15.800 - 19.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, üdvözlő itallal, gyermek játszótér használattal, parkolással
2021.01.11. - 2021.10.31.
Prémium Hotel Panoráma
3 nap/2 éjszaka 19.250,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
2021.06.11. - 2021.06.24.
Pelso Panzió
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2021.01.19. - 2022.01.19.
AAA Apartman Balatonfüred
2021.01.19. - 2022.01.19.
Akadémia Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé vagy ásványvíz bekészítéssel, korai érkezéssel, vasalási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.12. - 2021.02.01.
Csóka Apartman
Pápa
4 nap/3 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, gyümölcskosár bekészítéssel, kerékpár használattal
2020.08.18. - 2021.12.31.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 14.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, wellness használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Klára Apartmanház
Tihany
3 nap/2 éjszaka 6.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.12. - 2022.01.19.
Fröccsterasz Strandi Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 14.000 - 19.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.30. - 2021.09.25.
Sokoró Fogadó
Sokorópátka
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadtéri játékok használatával, parkolással, horgászati lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.04. - 2021.05.01.
Hotel Carpe Diem
3 nap/2 éjszaka 14.400 - 18.720,- Ft/fő/éj között: reggelivel, üdvözlőitallal, játszótérrel
2020.06.12. - 2021.10.31.

Szállodák Csopakon és környékén
Hotel Yacht Wellness & Business Csopak
Holiday Hotel Csopak Csopak
Valentin napi hétvége (min. 2 éj)
Balatoni nyaralás (min. 5 éj)
Nyári hétközi akció (min. 3 éj)

Vígmolnár Csárda CsopakX