Moson: Ebéd a barátokkal - Vígmolnár Csárda Csopak

Vígmolnár Csárda Csopak értékelése
4. helyezett a 26 csopaki étterem közül

Ebéd a barátokkal

Mobilról küldte. | 2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 24.
Októberben egy hétfői ebédhez választottam a helyet.Sokszor láttam hogy a parkolója tele van úgy gondoltam jólehet. Nem is csalódtunk.
Délre foglaltunk asztalt amit jól tettünk mert 1órára megtelt a fedett kerthelység.
Az étlap magyaros ételeket kínál az adagok is jók.10-en voltunk mindenki ebédjét szinte egyszerre hozták.
Minden nagyon finom volt,de egy picit letett volna melegebb az étel.

Ételek / Italok:

Szeretnéd követni Moson felhasználót?    Igen

8229 Csopak
Kőkorsó utca 1.

2019. október 19.
Már régóta szemezgettem a hellyel, de csak az idén volt alkalmam betérni az étterembe. Finom rozéfröccsöt ittam a nagy nyári melegben míg kihozták az ebédünket. Nagy örömünkre egy igazi magyaros, nyári étel töltöttpaprika is volt. Igaz, már ízvilág az édesítés terén, mint amit odahaza készítek....

2019. június 2.
A Vígmolnár csárdára a Top 100 Dining Guide kalauz hívta fel a figyelmem, egyébként vélhetően benne vannak egyéb balatoni kalauzokban is. A terasz rendkívül hangulatos, a beltér is megnyerő, a kiszolgálás kitűnő, az árak helyhez mértek, mi nem tartottuk őket elrugaszkodottaknak. Kértünk egy...